Jaru vstříc pozitivně naladěným bytem a duší

Jarní úklid není oblíbenou činností, ale když se na věc podíváte z jiné perspektivy, má i něco do sebe! Co takhle uklidit si byt, a zároveň lehce poklidit i sami v sobě? Když odstraníte věci, které vám připomínají nechtěné, dáte průchod novým energiím, které zapříčiní, že i váš život prostoupí pozitivní vlny. Vše je jen o nastavení mysli a o tom, co si k sobě přivoláváme a co přitahujeme. Protože fyzikální zákony neoblafne nikdo. Takže popadněte pytle a krabice, jde se na věc!

Co vám nedělá radost, vyhoďte!
Veškeré předměty, kterými se obklopujete vyzařují určitou energii a zároveň zrcadlí i vaše vnitřní já. Je tedy velmi pravděpodobné, že máte-li v životě chaos, i vaše obydlí bude značně chaotické. Udělejte proto velkou revizi všech věcí. Začněte šatníkem a buďte nemilosrdní. Uvidíte kolik místa získáte pro nové kousky. Poté se vrhněte na police, skřínky a všechny odkládací plochy. Dejte sbohem dekoracím, které pro vás nemají pozitivní citový význam i nevyžádaným darům. Jednoduchá rada zní: nechávejte si jen věci, kterým říkáte jasné ANO. Jakmile prostory vyčistíte od nechtěných předmětů, utřete prach – to je velmi důležité. Prach totiž zadržuje energii a ta potom nemůže proudit. Zbavíte-li se nepotřebných krámů a utřete-li prach, uvedete tak energii do pohybu a vytvoříte prostor pro její proudění. Tip: využijte mikrohadřík 21. století Actifibre od Viledy. S ním totiž obstaráte celý byt, a to bez chemie!

I věci by měly mít své místo
Všichni prahneme po spořádaných věcech. Aby vše mělo svůj řád a místo, a když něco hledáme, abychom přesně věděli, kde to najdeme. Realita bývá často jiná. Věci se nám různě povalují a vytváří ještě větší chaos. Dalším pravidlem proto je, že vše, co doma máme, by mělo mít své místo. Pořiďte si fochy, kam si budete ukládat smlouvy, účty, faktury a všechny tyto důležité papíry, kterými disponuje každá domácnost. Nebo využijte nově vytvořené místo ve skřínkách. Říkáte si, jak toto souvisí s duší? Velmi. Kolikrát jste se vystresovali, že nemůžete najít důležité lejstro a v hlavě se vám začaly rojit katastrofické scénáře, jaké postihy vás za jeho ztrátu stihnou? Jistě mnohokrát. A to je přesně ten důvod, proč radíme fochy. Ušetříte si tím spoustu zbytečného stresu. Teď přesně budete vědět, kde fakturu hledat.

Okna a zrcadla
Okna jsou jednou z bran pro vstup pozitivní energie. Je proto důležité, udržovat je čistá. Abyste se s jejich očistou nemuseli dlouho trápit, zkuste použít vysavač na okna Windomatic Power Boost. Skla klasicky umyjete hadříkem namočeným ve vodě a octu anebo saponátu. Následně pomocí Windomaticu vyluxujete špinavou vodu. Je to asi nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak okna vyčistit. Zrcadlo je velmi magickým předmětem, to už věděli naši předci. S jeho pomocí duši sice nevyčistíte, ale má vliv na vaše štěstí. Proto je třeba mu věnovat náležitou péči. Zrcadla byste měli čistit každý týden, jedině tak budou vysílat pozitivní energii. Dobrá zpráva je, že i zde Windomatic skvěle poslouží.

Vyházejte veškeré harampádí ze svého života. Ať už fyzické, mentální anebo energetické. Vše, co vás nějakým způsobem svazuje a nelíbí se vám, musí pryč. Uvolníte tak energii, kterou vaše tělo a mysl potřebují a věřte, že pozitivní změny brzy ucítíte na vlastní kůži.

Foto: Vileda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.