INTIMISSIMI představuje nové modely prémiových podprsenek, které kombinují módní trendy a ultra pohodlné materiály. Oblíbily si je i české módní ikony!

Italský výrobce spodního prádla rozšiřuje své portfolio podprsenek, přidává do něj čtyři nové styly, jejichž společným jmenovatelem je nekonečné pohodlí: jmenují se Iris, Mina, Mara a Clara.

Kolekce byla představena ve středu 10. dubna 2019 ve vlajkovém butiku Intimissimi v pražské ulici Na Příkopě. Tuto jedinečnou příležitost si nenechaly ujít ani ambasadorky nové linie a stylové ikony Eva Perkausová, Alice Bendová, Vlaďka Erbová a Vendula Pizingerová. Potěšil je především fakt, že v tomto nádherném prádle dokonale vynikne jejich plnější poprsí, a to bez kompromisů co se pohodlí týká.

Každá z podprsenek je navržena a vyrobena s maximálním důrazem na vysokou kvalitu. K výrobě jsou použity materiály původem z Itálie – ať už se jedná o extrémně jemnou a pohodlnou tkaninu z mikro žerzeje, která kryje vnitřní část košíčků nebo širší, nastavitelná ramínka, která poskytují lepší oporu a hodí se k nejrůznějším modelům.

Všechny čtyři nové modely jsou k dispozici až do velikosti F: Mina, krajková balkonetka s tvarovanými bavlněnými košíčky a síťkovými panely v zadní partii; Iris, podprsenka typu bustier se skrytými kosticemi; Clara, balkonetka s kosticí a jemnými košíčky; a Mara, model bez kostic navržený pro maximální oporu, i v boční části.

Značka Intimissimi také představuje sladěné spodní díly, které se skvěle kombinují s novými podprsenkami. Můžete si vybrat vykrojené kalhotky, brazilské kalhotky nebo modely ve francouzském střihu s vysokým pasem a střihem, který zdůrazní vaše křivky.

Foto: Intimissimi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.