Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Na Čarodějnice zazpívá ve Žlutých lázních František Nedvěd

Dva živé koncerty, bohatý program pro malé i velké, vůně klobás a čarodějnická vatra – právě tak zahájí letos 30. dubna sezónu areál Žluté lázně v pražském Podolí. Malé návštěvníky čeká show v dětském koutku i zábavné atrakce. Dospělí se zaposlouchají do vystoupení Dj´s a od 18.30 hodin do koncertu Františka Nedvěda.

Čarodějnickou vatru zapálí organizátoři už půl hodiny předtím v případě, že to povolí policie a hasiči. (Pozn. Kvůli zvýšenému riziku vzniku požáru platí do odvolání na území Prahy od 20.4. zákaz rozdělávání ohňů) Ve Žlutých lázních bude po celou dobu akce připravená hasičská hlídka.

Vstupné do areálu bude 50 korun, děti do sto centimetrů mají vstup zdarma. „Loni se nám hrálo u Vltavy ve Žlutých lázních krásně. Rozhodně to patří k sobě – živé koncerty a takové místo. Samozřejmě lidé chtějí slyšet hlavně písničky, které znají a které si mohou zazpívat a ty pro ně zahrajeme také letos, už se těším,“ říká František Nedvěd.

Děti čeká věštění z koule, jízda na koštěti a strašidelné příběhy
V úterý 30. dubna začne čarodějnický program v dětském koutku i na velkém pódiu na hlavní louce ve 14 hodin. Malé návštěvníky čeká show s Divadlem Mazec, výtvarné dílny, soutěže, čarodějnický jarmark, strašidelné malování na obličej, pouťové atrakce a tradiční opékání špekáčků. Zábava čeká i na dospělé. „V pořadu divadla Mazec letos opět vystoupí oblíbená čarodějnice Holina a malé diváky zasvětí do kouzel, příběhů a soutěží. Chybět nebudou autorské písničky, při kterých si všichni zatančí na čarodějnickém bále,“ upřesňuje Libuše Klinková, manažerka dětských programů areálu Žluté lázně. Čarodějnická vatra vzplane v 18 hodin (viz upřesnění výše). Koncert Františka Nedvěda začne v 18.30 hodin. Program pokračuje od čtvrt na devět koncertem kapely So Fine a poté do půlnoci tematickou párty s DJ´em.

Program velké pódium na hlavní louce:
14.00   Zahájení čarodějnic, moderátor, DJ
15.00 – 18.00 DJ moderátor Vláďa Slezák, soutěže a zábavné aktivity (hudební kvízy, soutěže o nejlepší čarodějnickou masku)
18.00 – zapálení čarodějnického ohně (viz informace výše)
18.30 – 19.30 František Nedvěd – Live
20.15 – 21.45 kapela So Fine, domácí i světové hity – Live
Tančírna:
21.45 – DJ after party na Tančírna (DJ John Beats)

Foto:  Žluté lázně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *