Místo snoubence objímala Pazderková na dovolené záchodovou mísu

Známá herečka a představitelka standupové „blbé blondýny“ Iva Pazderková se vrátila z dovolené v Bruselu v šíleném stavu. Ten neměl na svědomí její partner Hynek, se kterým do belgické metropole odletěla, ale chuť na místní specialitu. Iva si totiž zatoužila dát vyhlášené mušle. Místo kulinářského nebe ale zažila několikadenní peklo zažívacích obtíží, které ji připravily o romantické chvíle ve dvou a dost možná i osudový okamžik jejího vztahu.

Iva pózuje jako kulturistka s Adélou a svým trenérem

Třeba jsem prošvihla žádost o ruku,“ svěřila se Iva Pazderková v pořadu Noční směna s Adélou. Herečka, která se už delší dobu snaží konzumovat zdravá jídla z ekologicky šetrné produkcea nakupuje pouze potraviny a drogerii bez obalu, si chtěla na dovolené zahřešit a málem skončila v nemocnici. Kvůli akutní nevolnosti byla uvězněna na hotelovém pokoji a při sebemenším pokusu opustit lůžko, omdlévala. V těžkých chvílích při ní stál přítel Hynek, který prokázal, že chce být své milé oporou v dobrém i zlém. Nabízí se tedy otázka, kdy svůj vztah zpečetí svatbou.

Iva Pazderková a Adéla Elbel v pořadu Noční směna s Adélou

Devětatřicetiletá Ivabyla „pod čepcem“ už dvakrát,dalším vdavkám by se ale nebránila. Jejím prvním manželem byl kolega Luboš Veselý, se kterým se rozvedla po třech letech. Po druhé stála před oltářem také s hercem, tehdy řekla své ano Lukáši Pavláskovi. „Brali jsme se na úřadě v Praze, bylo to hezké,“ vzpomíná herečka na začátek svého druhého manželství, které ale skončilo záhy, rozpadlo se už po třech měsících. „I teď bych se vdávala ráda, líbí se mi ten den, ale jsem konzervativní, žádost o ruku nechám na příteli. Těžko říct, jestli to vůbec udělá, přece jen jsem stará a navíc herečka. To je dost nepříjemností naráz,“ svěřila se s humorem sobě vlastním v nejdelší show českého éteru, kterou vysílá internetová televize Mall.tv. Prostořeká blondýna v ní strávila neuvěřitelných dvanáct hodin, během kterých na sebe moderátorce Adéle Elbel práskla i další důvěrnosti.

Foto: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.