Větší displej, lepší zvuk, to je HONOR 8A

HONOR 8A je cenově velmi dostupný chytrý telefon pro ty, kteří ocení kvalitní hudební přednes a zároveň touží po přehledném bezrámečkovém displeji s kapkovitým vykrojením. Za cenu příjemných 3999 Kč dostanete velký 6,09” displej a novou generaci zabudovaného SmartPA systému, který poskytuje vynikající zvukový výkon.

Designový displej bez rámečku
6,09” bezrámečkový displej s kapkovitým vykrojením dosahuje poměru velikosti 87 % k tělu telefonu, a to díky ultra tenkému rámečku na třech stranách telefonu. I přes vysoký poměr displeje k tělu si telefon zachoval relativně kompaktní rozměry a není vůbec velký, jak by se na první pohled podle úhlopříčky mohlo zdát. Navíc ovládání telefonu je navrženo tak, aby se dal velmi jednoduše ovládat i jednou rukou. Smartphone vám bezvadně padne do ruky a ovládat ho bude radost. Displej sám o sobě snižuje emise modrého světla, a tím tolik neunavuje oči ani při delším prohlížení, což potvrzuje certifikace TÜV Rheinland. Certifikace TÜV Rheinland pečlivě prověřuje míru pohodlí při prohlížení a model HONOR 8A ji získal dokonce na výbornou. Telefon tak můžete večer před spaním používat tak dlouho, dokud se vám víčka nezavřou sama od sebe.

Krásné tělo s dvojí texturou
Záda telefonu jsou složena hned z několika vrstev. HONOR 8A je na trhu je dostupný ve třech barevných variantách – v černé, zlaté a modré. Záleží jenom na vás, které barevné provedení si zvolíte. Na zádech telefonu najdete 13Mpx fotoaparát se závěrkou f/1,8, která do čočky fotoaparátu propouští více světla. V praxi to znamená, že za horších světelných podmínek pořídíte parádní snímky s krásně ostrým pozadím. Oproti tomu přední 8Mpx fotoaparát je vybavený inteligentní funkcí pro zkrášlení vašich selfie snímků, aby každé vaše selfie vypadalo perfektně. Přední fotoaparát je navíc vybavený funkcí odemykání obličejem, která je podporována i ve tmě a dokáže rozlišit 1024 charakteristických rysů tváře.

Zvuková bomba, kterou strčíte do kapsy
HONOR 8A vyniká především svým audio systémem. Zabudovaný SmartPA systém dosahuje o 30 % většího výkonu než reproduktory předchozí generace. Ačkoliv systém SmartPA staví na všeobecně oceňovaném výkonu svých předchůdců, v případě modelu HONOR 8A si dopřejete opravdu velmi kvalitní hudební přednes svých oblíbených interpretů. Dáváte-li přednost rádiu, rovněž zabudované FM rádio vám nabídne spoustu nejrůznějšího obsahu k poslechu, a to i bez kabelového připojení nebo mobilních dat, a to už rozhodně stojí za poslech.

10000 hudebních skladeb v dokonalé kvalitě
32GB paměť telefonu si můžete pomocí externí microSD karty rozšířit až na 512 GB. S takovým úložištěm se z vašeho telefonu rázem stává skvělý hudební přehrávač, do kterého si hravě uložíte na 10000 hudebních skladeb, aniž by došlo k jakémukoliv snížení jejich kvality. A abyste si mohli poslech vychutnat opravdu dlouho, HONOR 8A má baterii s úctyhodnou kapacitou 3020 mAh. HONOR 8A s RAM 3 GB běží na nejnovějším Android 9 Pie doplněným o nadstavbu uživatelského rozhraní EMUI 9.0. Algoritmy pro správu aplikací v pozadí vylepšuje umělá inteligence, a dosahuje tím bezproblémového fungování i po delší době používání telefonu.

HONOR 8A si zamilují všichni, kteří si potrpí na perfektní snímky, dokonalá selfie, výběr up-to-date funkcí, kvalitní hudbu a především dostupnou cenu.

Zdroj: www.hihonor.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.