FELL SHOP nabízí hovězí kožešinové koberce a předložky

Obchod Fell Shop, výhradní dovozce tradiční rakouské značky kožešinových produktů Fellhof, představuje jedinečné předložky do vašeho interiéru.

Kožešina, která pochází výhradně z užitkových zvířat je velmi odolný přírodní materiál s vlastnostmi, které nepřekoná žádná syntetická látka. Má termoregulační schopnosti, takže v létě příjemně chladí a v zimě hřeje. Nepropouští vodu, ale přesto je prodyšná. Navíc je každá kožešina originál, nenajdete dvě identicky zbarvené. Vybírat můžete z mnoha odstínů od hnědých přes šedé až černé. Jako novinku nabízí Fell Shop i hovězí kožešinu potištěnou alá zebra, což je v současné době velmi módní záležitost.  Tyto předložky se hodí do každého interéru, kterému dodají nezaměnitelný styl a navíc při dobré péči vydrží opravdu mnoho let. Cena dle velikosti a barvy:  4.300,- až 13.500,- Kč.

Značka Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů. Fellhof je rodinný podnik, který se zavazuje k zodpovědnému jednání a výrobě. Výrobky této firmy jsou nejen krásné a kvalitní, ale jsou také vyrobené s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily. Tím splňují principy tzv. slow fashion.

Sortiment značky Fellhof je rozmanitý a zahrnuje kromě bytových doplňků také obuv, oděvy, dětské a zdravotní pomůcky. Všechny použité kůže a kožešiny jsou přirozeným vedlejším produktem získávání masa, to znamená, že pocházejí výhradně z užitkových zvířat a ta tak neumírají “jen” kvůli své kůži. Tímto způsobem se využívají kožešiny jehněčí, hovězí, sobí i z divočiny.

Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®. Značka Fellhof snoubí poctivou ruční práci s prvotřídními materiály, každý kousek je vlastně originál, protože žádná kožešina ani kůže není stejná.

Zdroj: https://shop.fell-shop-praha.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.