Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Youtuberka Anna Šulcová se spojila se značkou Tezenis!

Nejúspěšnější česká youtuberka Anna Šulcová nafotila novou letní kampaň pro italskou značku spodního prádla a plavek Tezenis

Značka Tezenis vznikla v roce 2003 v italské Veroně a patří pod mateřskou skupinu Calzedonia. Po celém světě i v České republice se těší stále větší oblibě mezi mladší generací. Milovníkům trendů a aktivního životního stylu nabízí široké portfolio moderního a stylového spodního prádla, plavek a oblečení.

V České republice je značka v prodeji od roku 2005. Letos poprvé přichází i s letní outdoorovou kampaní  s Annou Šulcovou jako hlavní protagonistkou. Celou kampaň nafotila Anna v nové plavkové kolekci Tezenis v Californii, kde byla se značkou i na nejznámějším hudebním festivalu Coachella.

Anna Šulcová je úspěšná česká youtuberka, influencerka a také hrdá reprezentantka České republiky v soutěži Global Social Awards 2019. Na svých sociálních sítích má přes půl milionu fanoušků a její Youtube videa pravidelně bourají žebříčky popularity. Se značkou Tezenis začala spolupracovat na začátku roku 2019 a po boku Mikolase Josefa se tak stává hlavní ambasadorkou značky.

„Je mi ctí být českou tváří této oblíbené italské značky. Tezenis má mladistvého ducha, jednotlivé kousky jsou plné energie a kráčí ruku v ruce s aktuálními trendy. Osloví všechny mladé lidi, kteří touží po pohodlné módě, ve které zazáří za všech okolností”, dodává Anna.

U příležitosti představení této spolupráce se Anna setkala se svými fanoušky. Stalo se tak v pátek 17.5.2019 v butiku Tezenis v Centru Chodov, kde měla své první samostatné Meet&Greet. Tuto jedinečnou akci si nenechalo ujít velké množství fanoušků, kteří neváhali čekat dlouhé hodiny, jen aby mohli spatřit svůj vzor.

Foto: Tezenis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *