Řešení pro suchou kůži od Bi-Oilu!

Bi-Oil je neprodávanějším výrobkem na jizvy a strie ve 26 zemích. Rok 2019 je přelomový. Bi-Oil již není značkou jednoho produktu. Od tohoto roku má za cíl se stát Bi-Oil celosvětově jedničkou v péči o pokožku. Rádi bychom vám představili první krok k dosažení tohoto cíle.

Trápí vás suchá kůže? Nejste sami! S tímto nepříjemným stavem pokožky bojují miliony lidí po celém světě a většina z nich se neobejde bez pravidelného používání produktů určených na tento problém. Abychom si péči o suchou kůži přiblížili, je potřeba udělat si malý výlet do historie. V podstatě už od nepaměti se v péči o pokožku používaly oleje. Ale zhruba před 100 lety se vše změnilo rozšířením používání emulgátoru, který umožnil zkombinování oleje a vody, čímž vznikl krém.

Většina zákazníků si krémy, tělová mléka a másla zamilovala. A tak začaly oleje postupně mizet a krémy zaujaly místo na výsluní v oblasti péče o pokožku. Jejich dominance byla natolik výrazná, že nikdo nezpochybňoval fakt, že jsou z velké většiny tvořeny právě vodou, nezřídka to bývá až 70 % složení. Při kontaktu s pokožkou se ale voda vypaří a produkt tak pro ni nepřináší žádný dlouhodobý efekt. Bi-Oil s hrdostí oznamuje uvedení novinky s přelomovým složením, ve kterém unikátně nahrazuje vodu olejem. Díky tomu vzniká 100% aktivní produkt.

Druhý produkt značky Bi-Oil je novou generací péče o suchou kůži. Bi-Oil Gel pro suchou kůži obsahuje minimální množství vody – pouze 3 %, což je dostatečné množství pro rozpuštění zvlhčovadel. Ty na sebe vážou vodu v okolí a vnějších vrstvách kůže. Pokud ale máte suchou pokožku, ochranná olejová vrstva na jejím povrchu nepracuje tak, jak by měla, a dochází k úniku vlhkosti. A právě tomu olejová složka v Gelu pro suchou kůži zabraňuje. Olejová složka je tvořena nejen Bi-Oilem, jak ho znáte, ale také bambuckým máslem a dalšími oleji. Gel je vhodný i pro citlivou pokožku a je nekomedogenní.

Uživatelé tělových mlék, krémů a másel jsou u těchto produktů zvyklí aplikovat velké množství k pokrytí požadované oblasti pokožky. Naproti tomu u Bi-Oilu Gelu pro suchou kůži budete potřebovat pouze zlomek tohoto množství právě díky unikátnímu složení na bázi oleje, což potvrzuje i 96 % účastníků spotřebitelské studie*.

Zákazníky potěší i úsporně vytvořený obal novinky od Bi-Oilu, který není větší než je nutné. Není zbytečně zvětšený dvojitými stěnami ani dnem a neschovává se ani ve velké kartonové krabici. Takže i když se to možná nezdá, tak 50 ml Bi-Oil Gelu pro suchou kůži má úplně stejný obsah jako váš pleťový krém.

Bi-Oil se svojí unikátní novinkou podává pomocnou rukou všem, kteří na suchou pokožku vyzkoušeli už všechno možné, ale jejich trápení stále přetrvává. Je čas na změnu, na něco inovativního, čas na Bi-Oil Gel pro suchou kůži!

Doporučená cena:
Bi-Oil Gel pro suchou kůži 50 ml 179 Kč
Bi-Oil Gel pro suchou kůži 100 ml 299 Kč
Bi-Oil Gel pro suchou kůži 200 ml 499 Kč

Foto: Bi-Oil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.