Dárková kazeta s konopnými přípravky

Tělo je jako barometr a na změny počasí reaguje spolehlivě. A pokud nejste úplně fit, příchod zimy vás může potrápit. Ví se, že chlad kloubům určitě neprospívá a více tuhnou také svaly a úpony. Výsledkem je, že se cítíme jako rozlámaní a jak z toho ven?

Základním pravidlem je zůstat v pohybu, a i když to třeba vyžaduje větší úsilí, nevzdávat to. Pohyb prokrvuje tkáně, okysličuje buňky a udržuje tělo v kondici. A dostatečné prokrvení potřebuje nejen mozek, ale také pohybový aparát, svaly i klouby. Dostatečné okysličení funguje jako výživa pro buňky – ovlivňuje jejich metabolismu a snižuje vznik zánětu. Takže pokud chcete jít správnou cestou proti bolestem,

zvolte pohyb a doplňte ho masáží. Usnadní vám ji ALPA mazání s bylinným složením. Teď v zimě můžete vsadit na sílu konopí a odměnou vám bude zasloužená úleva.

Úleva z konopí
Konopné TRIO ALPA je bylinné mazání s mentolem, kafrem a zázvorem pro rychlou úlevu namoženého těla. Prokrvuje a prohřívá ztuhlé svalstvo, pomáhá jeho regeneraci a tím usnadňuje pohyb. Spolehlivě zafunguje také na klouby nebo šlachy, které jsou často zkrácené a masáže jim prospívají. Zvládnete je sami v pohodlí domova a je úplně jedno, jestli si zvolíte gel nebo hutnější balzám. Oba mají stejné složení a liší se jen konzistencí.

Na konopné mazání od ALPY můžete vsadit také po drobných kolizích. Pomůže vám s rekonvalescencí, abyste byli dříve fit. A neváhejte ho použít i v případě, že se cítíte jako rozlámaní, třeba při nachlazení nebo chřipce.

Zatímco gel a balzám pomáhají při masáži, Francovka je výborná k inhalacím a můžete ji přidat třeba do koupele. Budete překvapeni, jak vás osvěží.

Konopné výrobky od ALPY– balzám 65 Kč, gel 49 Kč, i Francovku 26 Kč si můžete koupit jednotlivě nebo v dárkové kazetě za 185 Kč.

Seženete v obchodech nebo e-shopu značky.

Zdroj a foto: www.alpa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.