Vyzkoušejte zdravé hubnutí od značky Nupo

Značka Nupo je synonymem zdravého hubnutí a to již od roku 1981. Tuto dietu vyvinul významný dánský lékař Dr. Flemming Quaade. Od té doby se produkty úspěšně testují a mají za sebou více než 40 klinických studií.

Nupo Dieta je tak nejlépe zdokumentovaná dieta na světě, která je vysoce efektivní a zároveň nezatěžuje, díky svému složení, lidský organismus. S Nupo Dietou bude vaše hubnutí jednoduché a efektivní. Jedná se o kompletní náhradu jídla s velmi nízkých obsahem kalorií a vysokým obsahem živin. Vybrat si může z devíti druhů, vždy podle vaší chuti. V nabídce jsou sladké koktejly, polévky nebo vločková kaše. Na vše vám stačí pouze šejkr a voda. Tento dietní plán, při kterém si dáváte Nupo Dietu šestkrát denně, by měl trvat nejdéle 8 týdnů a pak je dobré na 2 týdny přejít na běžnou, vyváženou stravu. Poté se opět můžete vrátit k Nupo Dietě, než dosáhnete své ideální váhy.

Nupo Dieta je náhrada jídla s tou nejjednodušší přípravou – žádné vaření, žádné počítání kalorií. Svůj čas můžete věnovat aktivitám, které máte rádi a Nupo vám pomůže k vašemu lehčímu a spokojenějšímu JÁ.

Značka Nupo postupně nabídku rozšířila i o produkty pro běžnou spotřebu  (One Meal) a posunula se tak dál. Produkty z řady One Meal slouží jako plnohodnotná náhrada jídla a mají podobu hotových koktejlů a tyčinek. Stejně jako program Nupo Diet, jsou prověřené klinickými studiemi. Jsou určeny k udržování zdravého životního stylu, kdy chceme mít  svoji váhu pod kontrolou, ale zároveň mít dostatek energie na sportovní aktivitu. Produkty z řady One Meal jsou navíc velmi chutné díky dobře vybraným ingrediencím.

Nupo Dieta jedno balení – 12 sáčků (na 2 dny) – 530,- Kč
One Meal tyčinka (různé příchutě) – 75,- Kč
One Meal hotový nápoj (různé příchutě) – 75,- Kč

Zdroj: www.nupo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.