Zapomeňte na řasenku. Vegan barvy na řasy a obočí vydrží celé týdny!

Komu by se (a nejen v létě) chtělo trávit čas líčením řas a úpravou obočí? O trvalé nabarvení, dokonalý styling i výživu se postarají moderní veganské přípravky pro jednoduché domácí použití. Navíc bezpečně, bez chemie a plně v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje. Díky barvě, růstovému séru a kondicionéru budou tak řasy i obočí dlouho přirozeně krásné.

„Už několik let pozorujeme, jak před letní sezónou stoupá zájem o veganské přípravky určené k úpravě řas a obočí. Není divu, jedna aplikace barvy BeautyLash se postará o to, že řasy a obočí vydrží přirozeně krásné několik týdnů, takže odpadá nutnost zdlouhavého každodenního líčení. A to se v čase dovolených, koupání a sportování obzvlášť hodí,“ říká Martin Janeček, který v České republice zastupuje rakouskou značku BeautyLash. Zároveň zmiňuje ještě jeden nový trend. „Stále více lidí se zajímá o složení kosmetických přípravků a požaduje ty, které jsou bez chemie, bezpečné a pocházejí z rostlinných zdrojů. Právě taková je veganská kosmetika, kterou poznáte podle loga se zelenou slunečnicí, jež uděluje britská nezisková organizace Vegan Society.“

Když rostliny čarují
Koho by napadlo, že byliny, jako je třeba řebříček obecný, měsíček lékařský, třezalka tečkovaná, anebo zelený čaj, hortenzie, škumpa čínská, světlice barvířská, či extrakt z kaštanu nebo červeného vína, jsou vlastně rostlinná barviva, která tvoří vegan barvy BeautyLash určené na řasy a obočí? „Moderní ženy a dívky hledají maximálně šetrné barvy, protože dobře vědí, jak je okolí očí citlivé. Všechny produkty BeautyLash tyto požadavky beze zbytku splňují. Výhodou navíc je, že řasy a obočí zvýrazní, aniž by působily jakkoli nepřirozeně,“ upozorňuje Martin Janeček. BeautyLash barva na řasy a obočí obsahuje rostlinná barviva (nikoli peroxid vodíku), proto je mimořádně šetrná. Jednoduchá aplikace trvá jen pár minut. Barva se nerozmazává, je voděodolná a účinek vydrží několik týdnů. Koupíte ji na www.beautylash.cz za 297 Kč v odstínech černá, tmavě hnědá a hnědá.

Tajemství dlouhých a hustých řas
Skvělou podporu pro dobrou kondici řas představuje Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas. Obsahuje účinné přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu a jeho aplikace je velmi snadná. Nanáší se dvakrát denně (ráno a večer) ke kořínkům horních i spodních řas, stejně, jako když používáte oční linku. „Díky složení bohatému na rostlinné extrakty budou řasy výrazně delší a hustší za osm týdnů, ale při pravidelném používání se první výsledky dostaví už po čtyřech týdnech,“ vysvětluje Martin Janeček s tím, že pro udržení výsledku je vhodné používat sérum soustavně. Vegan BeautyLash Sérum pro růst řas dodá řasám patřičnou výživu bez nežádoucích účinků – neobsahuje totiž hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a bylo pečlivě dermatologicky testováno. Koupíte jej na www.beautylash.cz za 740 Kč.

Přirozenost a lesk
Řasy a obočí budou ještě hezčí, pokud neztratí svůj přirozený zdravý lesk. Proto je důležité dopřát jim vhodnou výživu, samozřejmě ve vegan stylu. „Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash obsahuje účinné přírodní složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživí a dodá jim dlouhotrvající lesk. Prospěšný je také u barvených řas a obočí, protože ochrání barvu a zabrání jejímu blednutí,“ říká Martin Janeček. Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash má vegan certifikaci a hodí se i pro citlivou pokožku. Tenhle praktický průhledný gel vám pomůže „ukáznit“ nepoddajné obočí a zachovat jeho maximálně přirozený vzhled. Zároveň je ideální pro použití na tužku nebo pudr na obočí pro zafixování tvaru. Koupíte jej na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.