Tip na ekologickou směs do ostřikovače Tierra Verde

Tierra Verde, český výrobce ekodrogerie, by se s vámi rád podělil o jednoduchý tip na ekologickou letní směs do ostřikovačů. V běžných směsích, které se dají koupit na benzinových pumpách bohužel najdeme velké množství detergentů, které do přírody nepatří a zbytečně ji zatěžují.

Přitom je to tak jednoduché! Stačí smíchat 1 díl našeho univerzálního čističe na povrchy a k tomu 6 dílů vody. Tato směs je ekologická a zároveň vám dobře umyje okna vašeho auta. Díky denaturovanému lihu, který univerzální čistič obsahuje, se nemusíte bát, že by vám při nižších teplotách, které mohou v létě nastat, směs zamrzla.

I vaše auto může být alespoň o trošku zelenější, když budete nádržku ostřikovače plnit ekologickým prostředkem. Možná se vám to zdá jako maličkost, ale v České republice je registrováno více než 5,5 milionu aut a každé spotřebuje průměrně 3 litrů směsi za měsíc. To jsou miliony litrů chemických tekutin, které z našich aut tečou na silnice a odtud se dál dostávají do půdy. Pojďme nebýt lhostejní a začněme u každodenních drobností, které navíc nedají skoro žádnou práci. Buďme zodpovědní k sobě i k planetě.

Univerzální čistič na povrchy obsahuje přírodní saponát, který se získává z mýdlových ořechů v biokvalitě. Doma ho pak využijete na čištění větších ploch, jako jsou podlahy a to i dřevěné, nábytek, obkladačky, dřezy, kuchyňské linky atd..

Cena univerzálního čističe na povrchy:
1l láhev – 139,- Kč
5l bag in box – 589,- Kč
250 ml sáček – 49,- Kč

Více informací a produktů najdete na: eshop.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.