Připravte si výborné a osvěžující drinky

Chcete si léto pořádně užít a dopřát si něco výjimečného, a přesto ryze českého? Sáhněte po tradičním Metropolu, který vás nezklame a zajistí super zábavu!

Metropol je originálním českým aperitivem, jehož výroba sahá až do roku 1961. Vychutnejte si vybraná révová vína a speciální koření plné hořkosladké chuti a výrazné vůně v jediné sklence. Nejlépe chutná čistý a pořádně vychlazený, ale je také ideální a nezaměnitelnou ingrediencí do míchaných nápojů. Vybrat si můžete ze dvou druhů – bianco nebo cherry. Vyzkoušejte Metropol, ať je na co vzpomínat! Doporučená maloobchodní cena Metropol Bianco i Metropol Cherry je 119 Kč.

Drink Vzpomínka na Káhiru
Suroviny:
4 cl Metropol Bianco
1,5 dl soda
led
plátek citronu

Drink Metro
Suroviny:
4 cl Metropol Bianco
1,5 dcl tonicu
přidejte led
plátek citronu

Drink Athénská odyssea
Suroviny:
4 cl Metropol Cherry
2 dl brusinkový džus
led
třešeň

Letní posezení s přáteli? Jedině s Avanti Spritz!
Až zapadne slunce, trochu hřejivých paprsků si můžete uchovat v lahvi Avanti Spritz. Lahodný vinný nápoj se perfektně hodí pro posezení s přáteli nebo jen ve dvou. Navíc není třeba žádného složitého míchání ani ingrediencí k tomu, abyste měli okamžitě po ruce výborný drink. Stačí ho jen dobře vychladit, přidat několik kostek ledu, dozdobit plátkem pomeranče a můžete servírovat. Avanti Spritz se vyznačuje charakteristickou osvěžující hořko-sladkou chutí. Vůně je jemně kořenitá s tóny pomerančové kůry. Díky elegantní oranžové barvě vypadají připravené drinky vždy stylově. Doporučená maloobchodní cena Avanti Spritz je 79 Kč.

Zpříjemněte si večery královským pitím
Hledáte dokonalý drink pro horké letní noci, který perfektně osvěží? Zaručenou volbou je Avanti Kir Royal inspirovaný sladkou Francií. Největší požitek z vinného nápoje získáte, naservírujete-li jej vychlazený v sektových či vinných sklenkách, kde navíc skvěle vypadá. Královská povaha tohoto drinku se odráží nejen v jeho názvu, ale také v barvě, která je tmavě granátová. Co se týče chuti i vůně, dominantní je černý rybíz, který poznáte hned při prvním přičichnutí. Doporučená maloobchodní cena Avanti Kir Royal je 79 Kč.

Avanti Hugo? Ideální letní společník
K letním teplotám neodmyslitelně patří osvěžující bezinky a citrusy. Lahev Avanti Hugo skvěle kombinuje chuť obojího v jediné lahvi. Vyzkoušejte výborný vinný nápoj, který vás v horkých dnech dokonale osvěží. Lahodný drink připravíte pro své přátele téměř v okamžiku. Nechte lahev chvilku odpočinout v lednici a po nalití do sklenic s ledem přidejte lístek máty či plátek limetky. Výsledkem bude skvěle vypadající lehký drink laděný do zelenkavých tónů. Svěží bezinkovou chuť, vůni citrusů a jemné perlení si okamžitě zamilujete a celé léto ho zaručeně nedáte z ruky! Doporučená maloobchodní cena Avanti Hugo je 79 Kč.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.