Neříkejte létu sbohem a prodlužte si koupací sezónu až do podzimu

Koupací sezóna je v plném proudu a díky vysokým teplotám a letnímu počasí je možné trávit ve vodě téměř celý den. V našich klimatických podmínkách si však bazénu užijeme jen tři letní měsíce. K prodloužení sezóny ale výrazně napomáhá zastřešení bazénů v kombinaci s tepelným čerpadlem, díky kterému si budete moci užívat koupání až do října.

Letní plachta chrání bazén před nečistotami a zabraňuje tepelným ztrátám během noci, koupací možnosti ale neprodlouží tak jako zastřešení, které je nabízeno v široké škále možností. Každý zákazník si tak může vybrat materiál, barvu, výšku či umístění dveří, které odpovídá jeho požadavkům a finančním možnostem. Hlavním trendem současnosti je jednoznačně volba toho nejnižšího zastřešení. Je uzpůsobeno tak, aby vám nijak nebránilo ve výhledu na vaši zahradu, ale stále nabízelo velký vnitřní prostor pro vodní radovánky. Když jej zkombinujete s jednokolejnicovým systémem, získáte navíc ještě větší prostor i kolem bazénu.

Nenarušený estetický vzhled zahrady a bazén s teplou a čistou vodou bez ohledu na rozmary počasí jsou hlavní předností zastřešení Casablanca Infinity. Mimo jeho futuristického designu oceníte hlavně jeho technologickou inovaci z hlediska ochrany a bezpečnosti bazénu.

Naproti tomu propojení elegantních oblouků se střízlivými rovinami dává zastřešení Dallas punc špičkového modelu, ve kterém najde zalíbení snad každý. Jeho zaoblené hrany přecházející ve velkou plochu ve střední části, čímž vzniká velký vnitřní prostor, ve kterém si budete moci užívat vodních radovánek i v dešti.

Nejefektivnějším způsobem, jak ohřát vodu v bazénu je použití tepelného čerpadla s invertorovým motorem. To během své činnosti získává teplo z okolního vzduchu a předává ho do vody ve vašem bazénu. Současně je chlad z vody odváděn do okolí.

Výkon tepelného čerpadla lze regulovat dle momentální potřeby a šetřit tak své finance. Oproti klasickému tepelnému čerpadlu lze s invertorovým tepelným čerpadlem libovolně nastavit rychlost vyhřátí bazénu:

  • Program ECO efektivně vyhřívá vodu při nižším výkonu a s nízkou spotřebou energie
  • Program STANDARD vyhřeje bazén rychleji s odpovídající spotřebou
  • Program BOOST nabízí nejrychlejší výkon vyhřátí bazénu s vyšší spotřebou

Zdroj: www.albixon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.