Zažijte golf jinak v POP Airport

Poslední srpnovou sobotu ovládne POP Airport golfová nálada. Premium Outlet Prague Airport ve spolupráci s projekty a partnery Hraj golf, změň život, Bav se golfem, PGA a BMW Vás zvou na jedinečnou golfovou akci přímo v areálu outletu u letiště. Čeká vás celodenní program pro všechny věkové i výkonností kategorie.

31. 8. 2019 od 10:00 do 20:00 bude připravený golfový program pro zkušené hráče, ale i pro úplné začátečníky nebo děti. Ať už golf hrajete nebo chcete vyzkoušet o čem golf je, nenechte si ujít jedinečnou příležitost pod vedením zkušených trenérů. Zažijte golf jinak a přijďte si zasoutěžit o hodnotné ceny. Např. startovné na prestižním golfovém turnaji, exkluzivní golfový bag od BMW, Mini Cooper na víkend a mnoho dalšího. Lístky nebudete potřebovat, vstup je ZDARMA.

V obchodech BOGNER, ECCO, LACOSTE na Vás bude čekat speciální nabídka golfového zboží za výhodné ceny a jedinečná možnost zakoupit exkluzivní golfovou kolekci od NIKE. Spojte zábavu s nákupy a užijte si skvělý den s celou rodinou v POP.

V areálu outletového centra budou pro Vás připravená různorodá golfová stanoviště, kde si každý přijde na své. Těšit se můžete například na odpalovací oblouky, na kterých si budete moci nacvičit odpal a rozebrat ho pomoci video analýzy. Nahrávku vašeho výkonu vám můžeme poslat i na památku. Dále si můžete vyzkoušet různé druhy patovacích trenažérů, což jsou golfové pomůcky, které umožní nejen začátečníkům nacvičit si správný postoj a závěrečný úder do jamky. V neposlední řadě příznivci tohoto stále více oblíbeného sportu ocení příležitost zahrát si Snag golf. Jedná se o ucelený výukový systém, který hravou formou učí základy golfu a nejen to. Systém hry je golfu velmi podobný, ale nehraje se na vzdálenost, ale na přesnost. Cílem hry je trefit terč. Hráči se tedy učí nepoužívat sílu, ale odhad vzdálenosti a rychlosti švihu. Učíte se správný postoj, švih, různé údery, jenom nehrajete na jamku, ale na terč.

Nešetřete na sobě, ani na zážitcích a prožijte den plný zábavy a prémiových nákupů za outletové ceny. A až vás jedno či druhé unaví, načerpáte novou energii v jedné z našich kaváren či restaurací nebo si odpočinete na naší jedinečné vyhlídkové terase s možností pozorovat letadla. Těšíme se na vás a vidíme se v POP Airport!

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.