Napiš, vymaž, přepiš. Luštění křížovek, sudoku i osmisměrek vám půjde samo!

Gumovací pera FriXion japonské značky Pilot jsou fenomén a najdete je téměř v každém dětském penálu. Napadlo vás ale, že rychlé vygumování a okamžité přepsání textu se však hodí i dospělým? Milovníky křížovek, sudoku i osmisměrek potěší FriXion stejně jako jejich děti či vnuky. Nehodící se písmeno nebo číslici s ním snadno jednoduše vymažou a znovu přepíšou.

Češi, národ křížovkářů
Stoletá zábava na osm písmen? Křížovka! Křížovkám neodzvonilo ani v éře počítačů. Ne každý si však troufne luštit křížovku rovnou s propisovací tužkou. Zkuste Pilot FriXion Ball Clicker (doporučená MOC 79 Kč). Jedná se o gumovací pero se stiskacím mechanismem, díky kterému už nikdy neztratíte víčko. Stačí cvaknout a můžete luštit. Všechna gumovací pera Pilot navíc mají vyměnitelnou náplň, a tak je můžete používat po velmi dlouhou dobu.

Sudokáři, pozor!
Oblíbené číselné hádanky sudoku vyplňují volné chvíle mnoha z nás. Skvělým pomocníkem k vyplňování čísel do mřížky je Pilot FriXion Point s tenkým hrotem (doporučená MOC 72 Kč), který se díky gumové úchopové zóně skvěle drží. V případě nesprávně napsaného čísla jej jednoduše vygumujete a přepíšete.

Piškvorky nejsou dětinské
Piškvorky mají možná jednoduchá pravidla, ale když se do nich člověk zabere, může to být neuvěřitelně složitá hra. Nejčastěji se při jejich hraní pereme s nedostatkem papíru. S Pilot FriXion Ball (doporučená MOC 72 Kč) ovšem můžete po každé hře všechna kolečka a křížky vygumovat a začít znovu.

Osmisměrky nejen pro seniory
Jsou ideální na cestování hromadnou dopravou. Zorientovat se v množství písmen a správně spojit slova není ovšem vůbec snadné. S linerem FriXion Fineliner (doporučená MOC 39 Kč) ovšem můžete případnou chybu vygumovat a začít znovu. Navíc je k dostání ve 12 různých barvách. Takže vaše osmisměrky mohou být velmi pestré a barevné.

Foto: FriXion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.