Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníJídlo a pití

Tip na výlet: zámecký hotel Chateau Kotěra

Milujete cestování po České republice a objevování zajímavých a osobitých míst? V tom případě určitě musíte navštívit zámecký hotel Chateau Kotěra, který vás okamžitě pohltí svou nezapomenutelnou atmosférou a obklopí skvostnou architekturou!

Zámecký hotel Chateau Kotěra se nachází v Ratboři, nedaleko Kolína a Kutné Hory. Pochází z dílny významného architekta Jana Kotěry. Okamžite vás okouzlí silnou atmosféru první republiky, která je perfektně dokreslena vybavením zámku, mezi kterým najdete oslnivé repliky i pár originálů z původní doby. V České republice je opravdu velmi málo míst s tak silným podpisem první republiky.

Vedle těchto nevšedních zážitků je nutné podotknout, že i zámecká restarace se má čím pochlubit. Pod vedením gastro legendy, Roberta Chejna, zde servírují skvělou středomořskou kuchyni. Oblíbenou specialitou nových i stálých hostů je chobotnice na grilu, chorizo demi glace podávaná s fazolovým pyré s lanýži!

V létě se můžete zrealaxovat u venkovního bazénu nebo navštívit Kutnou Horu, která je zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Tak hurá za zážitky do Ratboře! Užijte si poslední letní počasí naplno!

Kontakt:  Hotel Chateau Kotěra, Komenského 40, Ratboř u Kolína.

Zdroj: www.hotelkotera.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *