Nová řada parfémových vod La Collection od Yves Rocher

Příroda je pro nás v Yves Rocher obrovskou inspirací, při tvorbě našich vůní tomu není jinak. Věříme v parfémy, které něco vyjadřují a zároveň jsou dostupné pro všechny. Naším cílem jsou autentické přírodní vůně, při jejichž tvorbě dbáme na kvalitu, zodpovědnost i staletími prověřené francouzské know-how parfemářské profese.

Trváme na tom, aby naše parfémové vody respektovaly nejen planetu, ale také každého jednoho z nás. Celá řada La Collection obsahuje alespoň 87 % složek přírodního původu z dohledatelných zdrojů, které jsou 100% veganské.

Abychom dostáli závazku minimalizovat dopad naší produkce na životní prostředí, jsou vůně vyráběny v našich vlastních továrnách ve francouzské Bretani a obaly jsou zároveň vytvářeny s ohledem na ekologii a jsou kompletně recyklovatelné. Naši novou kolekci vůní jsme koncipovali tak, aby každý den přinášela radost a pozitivní emoce, které vycházejí z krásy přírody. Doufáme, že si i vy v této kolekci najdete vůni, se kterou souzníte a jež vyvolává emoce, které jsou vám blízké. Cítit dotek slunečních paprsků na kůži. Zhluboka se nadechnout mořského vzduchu. Ponořit se do ticha nekonečné pouště. Tolik toužíme být alespoň občas v objetí přírody.

Naše nová kolekce parfémových vod se pokusila zachytit právě tyto magické okamžiky, které jsou jinak tolik vzdálené našemu každodennímu hektickému životu. Tyto vůně jsou jako zážitky; jsou nabité emocemi, oslavují dobrodružství, povzbuzují k tomu, abyste nechali vyniknout své pravé já. Naslouchejte každý den přírodě, která představuje nekonečnou inspiraci, a odhalte v ní emoci, která s vámi souzní. Kolekce, ze které si vybere každý: Ať už se jedná o parfémovou vodu svěží či intenzivnější, všechny jsou inspirované úchvatnými místy naší planety plnými barev a vůní. Každý si tak může vybrat vůni (či vůně), se kterou se bude moci ztotožnit a čerpat z ní energii po celý den.

„Mou vášní jsou ty nejvýjimečnější suroviny. Nesmírně mě baví přetvářet je, zkoumat jejich rozličné stránky a vytvářet nejrůznější kombinace. Snažím se odhalit jejich tajemství a vyzdvihnout jejich jedinečnost po- mocí neočekávaných spojení.“
AMANDINE CLERC MARIE

„Při tvorbě parfémů vycházím ze samotné podstaty přírodních surovin. To, že je mohu přetvářet do rafinovaných vůní, je naplněním mé vášně pro parfémy ve všech jejich podobách. Razím heslo jednoduchosti, jejímž cílem je poukázat na krásu dané ingredience.“ FABRICE PELLEGRIN

„Doufám, že charakter mých vůní reflektuje mou snahu o nalezení nečekaného, protože nikdy nic předem nevylučuji. Ráda se pouštím do inovativních spojení, zkoumám surovinu v novém světle, ukazuji překvapivou tvář známé vůně, prošlapávám nové cesty, pracuji se surovinami, které pořádně neznám.“  MARIE SALAMAGNE

ZA NOVOU LA COLLECTION STOJÍ KNOW-HOW VELKÝCH FRANCOUZSKÝCH PARFEMÁŘŮ

TROPICALE TENTATION – PARFÉMOVÁ VODA
Tropicale Tentation vás vyzývá k tomu, abyste si vychutnávali život plnými doušky a nechali se unést atmosférou radosti a hojnosti tropické džungle. Květ vonokvětky se mísí s vůní meruněk a šťavnatého pomeranče, který je sladký a srší z něj energie. Amandine Clerc Marie, parfemářka. Květ vonokvětky z Číny Kůra z hořkého pomeranče. Flakon 100 ml. 87 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

KVĚTINOVÁ OVOCNÁ – SEL D’AZUR PARFÉMOVÁ VODA
Sel d ́Azur je jako otevřené okno, kterým k vám pronikne svěží středozemní vánek. Na pozadí zářivě modré oblohy se snoubí závany cedrového dřeva se svěžestí grapefruitu a slanými nótami. Marie Salamagne, parfemářka. Grapefruit z Izraele Cedrové dřevo z Virginie Vetiver z Haiti. Flakon 100 ml. 88 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

SVĚŽÍ CITRUSOVÁ – MATIN BLANC PARFÉMOVÁ VODA
Matin Blanc vás přenáší do okamžiku, kdy se rodí nový den. Světlo je měkké, vy se probouzíte a můžete si dopřát ještě několik chvil jen sami pro sebe. Uklidňující čistota květu pomerančovníku projasněná povzbuzující svěžestí bergamotu vás připravuje na poklidné ráno. Fabrice Pellegrin, parfemář. Flakon 100 ml. 89 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

KVĚTINOVÁ SVĚŽÍ PŘÍRODNÍHO PŮVODU – GARDEN PARTY PARFÉMOVÁ VODA
Garden Party navozuje dojem jarní zahradní slavnosti. Bezstarostná přirozenost damascénské růže, která se podobá jiskřivě jemné divoce rostoucí růži, se dává do tance s čerstvou mátou. Marie Salamagne, parfemářka. Flakon 100 ml. 87 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

KVĚTINOVÁ RŮŽOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU – PLEIN SOLEIL PARFÉMOVÁ VODA
Jste obklopení horkým nehybným vzduchem. Závan Plein Soleil jako by před vámi náhle otevřel dveře vedoucí do fascinujícího světa plného třpytivých barev. Elegantní, všudypřítomná vůně tuberózy, exotické prosluněné nóty ylang-ylang, okořeněné smyslným závanem santalového dřeva. Fabrice Pellegrin, parfemář. Flakon 100 ml. 87 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

KVĚTINOVÁ KRÉMOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU – CUIR DE NUIT PARFÉMOVÁ VODA
Spojení smyslnosti a jemnosti. Vůně zároveň silná a delikátní, tajemná a zářící. Návykové nóty smyslné vanilky s koženým nádechem okořeněné kakaem a kávou. Amandine Clerc Marie, parfemářka. Tahitská vanilka z Papuy-Nové Guineje Kakao z Pobřeží slonoviny Káva ze Santosu Růžový pepř z Mauricia. Flakon 100 ml. 87 % SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

Zdroj: www.yves-rocher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.