Cartoon Network Studios míří na Steam, představí hru Journeys VR

Cartoon Network Journeys VR je novinkou Cartoon Network Studios, která nabízí originální zážitek v prostředí virtuální reality. Kombinace tří jedinečných příběhů vznikala pomocí vybraných týmů umělců a animátorů v laboratoři virtuální reality v Burbanku.

Hra Journeys VR od Cartoon Network bude k dispozici celosvětově zdarma, a to od 1.října na platformě Steam, kompatibilní bude s modely brýlí pro virtuální realitu Oculus Rift a HTC Vive.

V Journeys VR se hráči na začátku setkávají v kosmické pouštní oáze s Gormlormem (dabuje Reggie Watts), cestovatelským průvodcem po multivesmíru, který hráče doprovází na třech vzrušujících cestách do jiných dimenzí:

  • Jest to Impress (Šašku, zabav nás!): Hráč se promění ve dvorního šaška vystupujícího pro krále a jeho královský dvůr a snaží se udělat vše pro to, aby na krále zapůsobil. Pokud se svými komediálními činy neuspěje, musí se připravit na svůj konec.
  • Beyond Beeville (Za hranicí Beeville): Jako vyhnanec musí hráč v podobě jednokřídlé včely zachránit svou kolonii před kolapsem tím, že se dá dohromady se svým pylovým parťákem Pennym. Hráč zkoumá zahradu, řeší hádanky a objevuje tajemství úlu.
  • Kosma Kwest (Vesmírná hádanka): Nejvyšší bytost Kosma povolá hráče jako svého potencionálního nástupce do kosmického letadla. Hráč má za úkol dokončit čtyři vesmírné lekce a zaujmout místo na nebeském trůnu.

Cartoon Network Studios se věnuje rozvoji umělců v ateliéru i v jeho komunitě. Laboratoř VR je nejnovější iniciativou společnosti a zahrnuje také vzdělávací program Storyboard Artist Training Program, který je součástí akademie Cartoon Network Studios Academy. Ta nabízí řadu interních a externích příležitostí pro nadějné začínající i zkušené umělce. Cílem Cartoon Network je objevit a rozvíjet jejich profesionální a osobní růst.

Zdroj a foto: Cartoon Network

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.