SOUTĚŽ: Vyzkoušejte chuť opravdového krále burgerů!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Pozvánku na Whopper menu vyhrává Jan M., Praha; Simona N., Brno; Vlasta L., Příbram a Marek R., Kladno. Výhercům gratulujeme!

Vyhrajte jeden ze čtyř voucherů na Whopper menu. Legendární burger WHOPPER® se 100% na ohni grilovaným hovězím masem, šťavnatými rajčaty, čerstvým ledovým salátem, majonézou, nakládanými okurkami a kolečky cibule, vše uložené v křupavé housce sypané sezamem. 

Vždy čerstvý a připravený speciálně pro vás – přesně tak si ho můžete vychutnat. Zasoutěžte si o pozvánku na Whopper menu v hodnotě 159,- Kč a vychutnejte si legendární burger s hranolky a nápojem, jak vám chutná nejvíc.

Kolik poboček Burger King můžete v České republice navštívit?
a) 10
b) 15
c) 27

Správnou odpověď najdete na: www.burgerking.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 6.10. 2019. Do předmětu uveďte Whopper. Vyhrává 250., 350., 450. a 550 správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Tip redakce:
Americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením Burger King dnes otevřel novou pobočku na Masarykově nádraží v Praze. Cestující se tak budou moci zastavit třeba na legendární Whopper nebo na další prémiové na ohni grilované burgery. Restaurace je nově otevřena ve vestibulu Masarykova nádraží, jehož celé prostory prochází komplexní revitalizací.

„Půjde o relativně malou restauraci, kdy jsme při realizaci museli improvizovat. Například část zázemí bude umístěna v horním patře,“ Jan Mráz, ředitel společnosti BK Team a jedním dechem dodává, že nabídka ale bude stejná jako v ostatních restauracích, zákazníci si tak budou moci vychutnat své oblíbence. Vchod do restaurace bude možný jak z vestibulu, tak venkem z ulice.

Každý den navštíví restaurace Burger King po celém světě více než 11 milionů lidí. Franšízu značky s historií sahající do roku 1953, začala provozovat společnost BK Team, a.s. v roce 2009.

Zdroj a foto: www.burgerking.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.