Nezapomenutelné Vánoce s pralinkami Ferrero a s dobrůtkami od Kinder

V chladném vzduchu už je opět cítit kouzlo Vánoc, na které se vskrytu duše všichni těšíme. Sváteční čas si i letos můžete zpříjemnit s dokonalou vánoční edicí pralinek Ferrero, které potěší jako elegantní dárek i jako lákavá dekorace interiéru. Na Vánoce se opět pilně připravovaly také veselé dobroty od Kinder, s nimiž zažijete
i o adventu spoustu zábavy.

Prvním poslem Vánoc je jednoznačně Mikuláš a jeho dobroty v čele s adventním kalendářem. Sladce odpočítávat jednotlivé dny do Ježíškovy nadílky může celá rodina s kalendáři Kinder Chocolate Happy, Kinder Surprise & Friends, nebo s kalendářem ve formě Santova domečku.
Všichni mlsouni se zabaví i s kolekcí čokoládových figurek Kinder, mezi nimiž čeká vánoční sob, medvěd a sněhulák. Milovníci Kinder se mezi sebou mohou rozdělit nejen o figurky, ale také o pestrou směs dobrůtek z vánoční plechovky Kinder Happy Moments. Stejně tak čokoládové bonbony s mléčnou náplní a lískovými oříšky Kinder Schoko-Bons rozproudí prosincovou náladu, kdekoli se objeví.

Kromě tradičních velkých figurek, jako je čokoládový Santa, zpestří vánoční čas i plyšáček přibalený ke směsi těch nejlepších lahůdek Kinder Maxi Mix. Podobný vánoční bonus se ukrývá i u vánoční edice Kinder Chocolate, u níž naleznete gelový polštářek v pytlíčku s vyšívanými zvířátky pro zahřátí rukou. A protože mlsání s něčím navíc je vždycky příjemnější, Kinder schovalo svoje svačinky do netradičních obalů, jako je vánoční ponožka či krásný pytlíček s mašlí. Vánoční čokoládová srdíčka Kinder Love mají zase tu výhodu, že si je před rozbalením můžete pověsit za poutko na stromeček.

V obchodech čeká nejen vánoční edice Kinder, ale i sváteční řada pralinek Ferrero. Ta nabízí prémiový adventní kalendář Ferrero Prestige, který kromě tradičních Ferrero Rocher a Mon Chéri skrývá také pralinky Küsschen. Tou pravou sváteční nadílkou mohou být i samostatné pralinky Mon Chéri stylově zabalené v dárkové krabičce různých velikostí, nebo kosové pohlazení Raffaello. To je nyní k dispozici ve velkém 450g balení nebo v elegantní plechové dóze. Ferrero Rocher můžete darovat ve slavnostní vysoké krabičce s mašlí nebo v nádherné vánoční mini-pyramidě.

Také pralinky vám pomohou vyzdobit si jakoukoli místnost v domě či samotný stromeček podle vlastní chuti – každou z nich totiž naleznete ve formě kulaté plechové vánoční ozdoby.

Čokoládové pochoutky od Ferrero jsou na nejhezčí svátky v roce připraveny – a Vánoce mohou začít!

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.