Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Koncert kapely Kabát „vygeneroval“ dětem přes dva miliony korun

Více jak dva miliony korun poputují na konto nadace DEJME DĚTEM ŠANCI. Je to výtěžek z koncertu kapely Kabát, kterým bylo 26. září otevřeno nové multifunkční kulturní a kongresové centrum O2 universum v Praze.

Asi nejpopulárnější současná česká kapela Kabát vystoupila v O2 universu jako historicky první interpret. Úspěšným koncertem „pokřtila“ nejen největší halu tohoto multifunkčního centra, ale v podstatě celé toto centrum v ostrém provozu. Akce měla navíc charitativní podtext, neboť výtěžek tohoto koncertu poputuje o.p.s. DEJME DĚTEM ŠANCI. Tato nadace pomáhá dětem z dětských domovů osamostatnit se, a úspěšně se začlenit do společnosti po opuštění dětského domova.

„Beznadějně vyprodané O2 universum „vygenerovalo“ nakonec čistý výnos 2.273.400 Kč,“ řekl za management kapely Radek Havlíček.

„Máme z toho ohromnou radost! Byl to výborný koncert, a ještě to má tu přidanou hodnotu, že to pomůže tam, kde je to potřeba. Problém, co si počít se životem po odchodu z dětského domova bohužel evidentně není atraktivní téma, tak se tím náš stát nezabývá tak, jak by si to zasloužilo. Náš velký dík patří všem, kteří si koupili vstupenky na tento koncert, a dorazili. Patří i pořádající společnosti Bestsport, která se na tom s námi přímo podílela. Díky Vám všem,“ konstatoval za kapelu Kabát její „frontmen“ Josef Vojtek.

Zdroj a foto: www.o2arena.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *