Dove představuje péči Baby Dove Calming Nights s vůní heřmánku pro klidný spánek

Zajistit klidný spánek v nejranějším období života dítěte je z jedním nejtěžších úkolů novopečených maminek. Značka Dove přichází s novou šetrnou řadou Baby Dove, aby pomohla matkám v každodenní péči o jejich nejmenší. Svému miminku mohou dopřát tu nejšetrnější péči o pokožku díky tělovému mléku a mycímu gelu na tělo i vlásky Baby Dove Calming Nights s vůní heřmánku.

Oba nové produkty Baby Dove Calming Nights prošly dermatologickými a oftalmologickými testy pod dohledem pediatrů. Neobsahují žádná barviva a sulfáty. Vůně heřmánku má zklidňující účinky a bohatá pěna mycího gelu zanechává po každém koupání citlivou kůži dítěte čistou a zářivou. Šetrné složení nových produktů vyživí pokožku a zároveň ji pomáhá udržovat hydratovanou a vláčnou po celou noc.

S Dove Calming Nights se každé koupání nejmenších promění v příjemný společně strávený rituál. Koupel před spaním za použití mycího gelu miminko uvolní a následná masáž tělovým mlékem s jemnou vůní heřmánku uklidní jeho smysly a připraví ho na nerušený spánek.

Doporučená maloobchodní cena tělového mléka 400 ml : 149.90 Kč
Doporučená maloobchodní cena mycího gelu 400 ml : 149,90 Kč

Zdroj a foto: Dove

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.