Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Národní muzeum ožilo nekonečným třpytem šperků BVLGARI

V pátek 20. září 2019 rozzářily sbírky Národního muzea v Praze šperkařské skvosty značky BVLGARI. Uskutečnila se zde gala večeře s názvem THE JOY OF COLOURS spojená s představením jedinečných šperků této renomované značky. Všechny přítomné zaujaly neuvěřitelné kousky z kolekcí Color Treasures, Le Magnifiche, Fiorever s motivem kvítku, Monete, Giardini Italiani, Diva´s Dream a samozřejmě Serpenti s ikonickou podobiznou hada.

Pompézní prostory Národního muzea rozkvetly při této příležitosti plejádou barev v duchu názvu této oslnivé akce. Nezapomenutelné bylo nasvícení čelního portálu a hra světel byla klíčová i ve vnitřním prostoru. Stylové dekorace daly vyniknout nekonečné kráse šperků značky Bvlgari během originální přehlídky podtržené poutavou taneční show.

Večer plný noblesy, vysokého šperkařského umění a úchvatné atmosféry si nenechali ujít hosté z řad VIP klientely z Nizozemska, Německa a České republiky, zástupci médií ani známé osobnosti. Mezi hosty jsme mohli spatřit princeznu Lilly zu Sayn Wittgenstein, oblíbenou herečku a ambasadorku značky Jitku Schneiderovou, módní návrhářku Taťánu Kovaříkovou s manželem Petrem Mlenským či stylový pár Moniku a Leoše Marešovi.

Adresa butiku:
BVLGARI
Pařížská 13
110 00 Praha 1

O značce BVLGARI
Společnost BVLGARI sídlící v Římě se již od roku 1884 zabývá výrobou exkluzivních klenotů. Dnes je BVLGARI globální společností s širokou nabídkou luxusního zboží a služeb, počínaje šperky, hodinkami, módními doplňky přes parfémy, péči o pleť až po špičkové hotely a rezorty, jejichž společným jmenovatelem je novátorský styl a prvotřídní luxusní servis.

Zdroj: www.bulgari.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *