Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Rozpumpujte halloweenskou party! 6 tipů na skvělé party drinky

Chystáte s přáteli halloweenskou party? Máte chuť vyzkoušet něco nového, ale na úplnou exotiku nemáte zrovna chuť? Máme pro vás 6 tipů na jednoduché drinky, které vás svou přípravou nebudou zdržovat od zábavy s přáteli. Drinky, na kterých si pošmáknete, bez toho, aniž byste museli prodat druhou ledvinu.

Černá plachetnice
Plachetnice se v průběhu let, dalo by se říct, stala tradiční součástí mnoha party. S Božkovem Černým v kombinaci s osvěžujícím ledovým čajem poznáte úplně jinou tvář tohoto pití.

Naplňte vysokou sklenici ledem a nalejte do ní 40 ml Božkova Černého. Dolejte sklenici 150 ml ledového čaje, vymáčkněte do ní trochu citronu a lehce promíchejte. Ozdobte tenkými plátky citronu.

Amundsen Fusion Cider
Konec října dokáže být nesmírně chladný. Teplý drink z Amundsen Fusion Cider s jablečným nádechem vám dopomůže opět dosáhnout vysněného teplého komfortu.

Zahřejte si zhruba 150 ml vody. Odměřte 80 ml (dvojitý panák) Amundsen Fusion Cider a nalejte do sklenice. Sklenici dolejte horkou vodou a jako ozdobu přijdete citonovo-limetkovou garnish.

Captain Morgan s jablečným džusem
Jste milovníci jablečného džusu a rádi si jej něčím vylepšíte? Zkuste to s Captain Morgan Spiced Gold, který džusu dodá vůni přírodního rumu, tajné směsi koření a vanilky.

Připravte si led a naplňte jím vysokou sklenici. Do ní nalejte 40 ml Captain Morgan Spiced Gold a dolejte 150 ml jablečného džusu. Na ozdobu můžete přidat tenký plátek citronu či jablka.

Amundsen s brusinkovým džusem
Chcete si na drinku pochutnat, ale chcete, aby vás drink po tanci osvěžil? Vyzkoušejte vodku Amundsen s brusinkovým džusem.

Připravte si vysokou sklenici a vychlazený brusinkový džus. Sklenici naplňte kostkami ledu, následně do ní nalejeme 40 ml Amundsen vodky. Dolejte brusinkovým džusem a lehce vymáčkněte limetku. Drink trochu zamíchejte a ozdobte tenkými měsíčky limetky.

Jim Beam Honey – Medové jablko
Jste milovníkem sladkého bourbon u Jim Beam Honey, ale začínat party shotem se vám zdá jako hřích? Vyzkoušejte z něj namíchat osvěžující drink s jablečným džusem.

Naplňte sklenici ledem a nalejte do ní 40 ml Jim Beam Honey. Dolejte sklenici jablečným džusem a lehce promíchejte. Drink můžete ozdobit plátkem jablka.

Johnnie Walker se zázvorovým pivem
Pokud hledáte něco neobvyklého, mohl by se vám zamlouvat drink ze skotské Johnnie Walker Red Label whisky, kterým nepohrdnou ani nejvybíravější hosté.

Naplňte vysokou sklenici kostkami ledu, nalejte do ní 40 ml Johnnie Walker Red Label whisky. Doplňte sklenici zázvorovým pivem a vymáčkněte do ní trochu limetky. Se sklenicí lehce promíchejte, aby se drink smísil. Jako ozdobu použijte plátek limetky a zázvoru.

Foto: Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *