Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití🎄 Vánoce

Vytvořte si jedinečnou atmosféru Vánoc s dekoracemi od Ferrero

Dopřejte si kreativní chvilku tvoření při výrobě vánočních dekorací, které vám domů vnesou příjemnou slavnostní atmosféru. Podle nápadů od společnosti Ferrero si můžete vlastnoručně vyrobit originální výzdobu na advent, Štědrý večer i na silvestrovskou párty. Zapojit navíc můžete i elegantní vánoční edici pralinek Ferrero Rocher, Raffaello i Mon Chéri. Tak se pusťte do tvoření a nalaďte svůj interiér na sladké kouzlo Vánoc.

Bedýnka od mandarinek se může proměnit v něžnou vánoční dekoraci. Stačí vzít pěnovou desku, udělat do ní malé otvory a prostrčit jimi jednotlivá světélka vánočního řetězu. Desku pak zatlačte do bedýnky jako dvojité dno. Z vaty vykouzlete sněhové závěje a postavte do nich miniaturní stromek, zavěste vánoční hvězdu a spolu se sněhulákem Ferrero Rocher si tuto malou vánoční idylu vystavte na parapet či poličku.

Darujte své rodině adventní kalendář s dárečky od srdce, na které se mohou těšit každý den. Do 24 průhledných baněk vložte pralinky Ferrero a nejrůznější drobnosti, které vaši rodinu potěší. Rozvěšte je do tvaru srdíčka na stěnu nebo bílou desku a těšte se z každodenní radosti svých blízkých. Sladký předvánoční čas začíná!

Tříposchoďový závěsný věnec bude chloubou vašeho vánočně laděného interiéru. Každý z jednotlivých věnečků vytvořte standardně ze slámových základů tří velikostí. K různým zlatým ozdobám přidejte i závěsnou vánoční dekoraci Ferrero Rocher a zlaté svíčky. Věnečky spojte zlatou nití či drátkem a zavěste na místo, kde patřičně vyniknou. Pozor na svíčky – rozmístěte je tak, aby jejich žár nezapálil věneček nad nimi.

I vánoční tabuli můžete připravit stylově. Základem této praktické dekorace je papírový tubus, který zkrátíte na délku 14 cm a zabalíte do trendy modrého texturovaného papíru. Ozdobte malými zlatými hvězdičkami a jmenovkou ve tvaru hvězdy. Příbory zabalte do modrého ubrousku a vložte dovnitř tubusu. Temně modré a zlaté doplňky dodají vašemu vánočnímu stolu opravdovou eleganci.

Decentní doplněk vánoční tabule laděný do rudé a zlaté. Až přijde Štědrý večer, každý detail na prostřeném stole dodá slavnostní náladě na kráse. Například ozdobný ubrousek ve tvaru stromku. Přehněte bavlněný ubrousek do tvaru rovnoramenného trojúhelníku a oviňte jej drátkem s navlečenými zlatými korálky. K dotvoření dojmu vánočního stromečku přidejte pralinku Mon Chéri coby kmen. Sváteční ozdoba stolu je na světě!

Zabalit dárky pro své nejbližší nápaditě můžete pomocí stříbrného kartonu. Vystříhejte z něj různé rostlinné tvary listů či jehličí a přehněte pro plastičtější dojem. Pak vytvořte svazek z červených vánočních ozdob, kousku větvičky z jehličnanu a samozřejmě nezapomeňte přidat i pralinku Raffaello. Vkusný a originální vánoční balíček jistě zapůsobí na všechny obdarované.

Perfektní novoroční oslavu s přáteli ozdobí tato zlatá dekorace plná dobrot. Vyrobte si nebo zakupte kartonová písmena a nastříkejte je zlatou barvou. Nahodile do nich vložte pralinky Ferrero Rocher, stužky a dekorační papírové puntíky. Na tmavém ubruse bude slavnostní dekorace vypadat obzvlášť skvěle a nový rok společně přivítáte se vší parádou.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *