Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Letos na svahu zazáříte: Vsaďte na kvalitní výbavu!

Patříte mezi vášnivé lyžaře či běžkaře, ale vaše výbava na sjezdovku už by potřebovala vyměnit? Vsaďte na speciální a kvalitní doplňky, ve kterých na sjezdovce zazáříte a vaše jízda získá úplně nový rozměr. Rádi vám poradíme, které modely patří mezi ty, kterým se letošní zimu vyplatí dát zelenou!

Na výběru kvalitních holí a rukavic záleží
Pokud vybíráte hole na sjezdové lyžování, bežky či skiapling, je důležité dbát na jejich pružnost, ohebnost a délku. Jak zvolit ty pravé?

Pro závodníky je perfektní set holí Leki Worldcup Racing Comp a rukavic Worldcup Race TI S Speed system. Hole se perfektně drží díky speciálně tvarovanému madlu a díky systému TriggerS se jednoduše připínají k  rukavicím či poutku. Zároveň tento systém slouží jako první „bezpečnostní vázání“ pro hole. Konstrukce hole je provedena ze dvou částí, horní žlutá část trubky je vyrobena z  nejkvalitnější hliníkové slitiny, do ní je pak vlepena karbonová trubka pro snížení hmotnosti hole. Odolné, sportovní a technicky vyspělé rukavice se speciálním Speed S systemem byly vyvinuty ve spolupráci se závodníky Světového poháru. Nabízí tak perfektní, variabilní a bezpečný úchop v pohodovém, ale i rychlostním lyžování.

Běžkaři, kteří si rádi vychutnají příjemnou “procházku” v přírodě, ale i adrenalin v těžkém terénu, jistě ocení set holí Leki HRC MAX a rukavic Nordic Tune Shark Boa. Jedná se o nejvyšší závodní model, se  kterým norský běžkař Johannes Klaebo drtí své soupeře. Velmi tuhá hůl pro závodní použití a použitím HMC Worldcup karbonového vlákna, dokáže doslova zázraky. Inovativní systém Trigger Shark 2.0 s páskami Worldcup Performance, upravený dle přání vítěze Zimních olympijských her 2018 Klaeba, zajišťuje ještě účinnější přenos síly a delší skluzovou fázi. Jako ideální doplněk pro ještě lepší požitek z běhu na lyžích je novinka na poli rukavic se systémem Boa. Díky tomuto systému je možné maximální zpevnění a utažení rukavice, při zachování perfektního přenosu síly směrem na hůl.

Raději si v horách prošlapáváte vlastní stopu? S holemi Leki Guide Pro V a rukavicemi Tour Vision V Plus si skiapling opravdu užijete. Nejvyšší lehká a tvrdá hliníková hůl vybavená systémem Trigger S  Vertical 2.0 pro perfektní propojení rukavice s  holí a okamžité vycvaknutí. Jedná se o nejrychlejší řešení, které nezklame ani v  nejnáročnějších podmínkách. Rukavice speciálně vyvinuté na skiapl mají navíc perfektní ochranu proti větru, takže vás nepříjemný chladný vzduch jen tak ze svahu nedostane.

Teď už zbývá jen zajít do nějakého specializovaného obchodu, zakoupit novou výbavu a doufat, že na horách brzy napadne sníh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *