Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Primark představuje novou spolupráci s Paulou Echevarría

Primark, mezinárodní maloobchodní prodejce módy, uvádí na trh kolekci Paula Echevarría x Primark. Jedná se o třetí kolekci ve spolupráci s Paulou Echevarríou, skvělou ambasadorkou a velkou fanynkou této značky. Paula Echevarría je španělská herečka, modelka a módní ikona s více než 3,6 miliony sledujících.

Nová kolekce kombinuje Paulin každodenní módní styl s jejím sportovně elegantním oblečením. Kolekce klade zvláštní důraz na legíny a sportovní overaly, které se vzhledem ke své univerzálnosti staly ikonickým kouskem trendu athleisure. Letos v lednu se budou legíny nosit jako náhrada za kalhoty k obleku nebo oblíbené džíny s rovnými nohavicemi.

Jedním z hlavních motivů této kolekce je trend sportovní módy „athleisure“. Jde o sportovní oblečení určené pro každodenní využití, tedy nejen pro návštěvu tělocvičny nebo posilovny.

Dvě třetiny výrobků z této kolekce obsahují recyklované nebo udržitelnější materiály a jejich ceny se pohybují v rozmezí od 90 do 1090 Kč. V současné době zahrnuje 50 % všech oděvů Primark recyklované nebo udržitelnější materiály, přičemž cílem je do roku 2030 dosáhnout 100 %.

Kolekce bude k dostání od 11. ledna ve všech prodejnách Primark na 16 trzích.

Zdroj a foto: Primark

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *