The Greatest Show udělala radost dalšímu divákovi

The Greatest Show má za sebou listopadové reprízy a s ní i další realizace diváckého přání. Tentokrát se plnil sen Michalovi Hájkovi, který byl společně s bratrem adoptovaný. Právě jejich adoptivní mamince patřilo Michalovo závěrečné poděkování i píseň Rewrite the Stars v podání Alžběty Bartošové a Martina Růži.

„Mojí mamce jsem věnoval k narozeninám lístek na premiéru The Greatest Show, protože vím, že tento film zbožňuje. Když jsem se dozvěděl, že v této show plní sny, tak jsem se rozhodl napsat. Vyšlo to! Mohl jsem představení věnovat právě mamce a veřejně ji tak za vše poděkovat. Víte, když se rozhodnete podstoupit adopci, nejen, že projdete různými testy a zkouškami, ale musíte se opravdu vnitřně rozhodnout. Když si vyberete dva romské chlapce, jako to udělali naši rodiče, tak nikdy nevíte co přijde. Je to jako když si kupujete ,,Kinder vajíčko‘‘ na povrchu je čokoláda a uvnitř je překvapení a to jsou geny. Rodiče to riskli a za to jsem jim i s bratrem chtěl poděkovat. Ten večer se stal obrovským zážitkem nejen pro mojí mamku, ale i pro mě,“ říká Michal Hájek, který byl produkcí The Greatest Show vybraný jako adept na splnění tajného snu. Dočkal se právě při repríze 11. listopadu, kde dostal šanci mamince v závěru koncertu poděkovat. Mimo to jim patřila také píseň Rewrite the Stars v podání protagonistů Alžběty Bartošové a Martina Růži a jako upomínku pak dostali obraz podepsaný všemi účinkujícími herci a zpěváky.

Plnění diváckých přání je příjemným zpestřením každého představení, protože vždy přinese unikátní atmosféru. „Vánoční plnění snů bude opravdu speciální a magické. Pro každého diváka máme totiž připravené překvapení, posílili jsme i sortiment The Greatest Show Boutigue, kde mohou zájemci zakoupit sběratelské edice CD a DVD The Greatest Showman, nové plátěné tašky s potiskem, samolepky, podpisové karty nebo sběratelské kartičky s citáty. Navíc u vchodu bude nově vždy k dispozici fotostěna pro ty, kteří rádi tvoří zábavná ,,selfíčka‘‘. Čerstvou novinkou je také modrý koberec, u vstupu do divadla. Každý kdo nám věnuje čas, zakoupil si lístek a poctil nás svou návštěvou je pro nás VIP host. Jako symbol úcty, proto bude čekat hned při příchodu právě speciální modrý koberec,“ zve diváky na nejbližší prosincové reprízy Jiří Peter, výkonný producent, režisér a ředitel produkční agentury JP & People.

Ohnivá posila jménem Aliatrix
V následujících večerech se diváci mohou těšit na další exkluzivní novinku. The Greatest Show se totiž spojila s Aliatrix, dvojicí performerů vytvářející vizuální show s otevřeným ohněm na jevišti. „Jsme hrdí, že si Jiří Peter pro The Greatest Show vybral naši společnost Aliatrix. Představení je plné chytlavých písniček, které si zpívá celý svět. Je snem mnoha umělců v něm vystoupit a ukázat to nejlepší, co v nich je. Věříme, že se i my budeme divákům líbit,“ komentuje Michal Halačka ze společnosti Aliatrix.

The Greatest Show čeká ještě tři večery – 18. prosince, 22. ledna a 26. února vždy od 17:00 a 20:00 hodin. Vstupenky v ceně od 860 do 1250 Kč seženete v prodejní síti Ticketmaster, bit.ly/KoncertVstupenky. K dispozici je i speciální vstupenka zajišťující VIP výhody a vstup do zákulisí pod názvem Collector Ticket za 1399 Kč.

Foto: The Greatest Show

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *