Cesta kolem světa – nová laser game v Hamleys, přímo v centru Prahy!

Milovníci adrenalinové zábavy v podobě laser game mohou jásat. V samotném centru Prahy, v pohádkovém hračkářství Hamleys, byla začátkem listopadu otevřená nová aréna s tématikou Cesta kolem světa. Najdete tam aktuálně nejlepší dostupný systém s dotykovým displejem na zbrani. Parádní dobrodružství si může užít 12 hráčů najednou.

 

Na laser game si ulítává čím dál více lidí. Vloni 2 největší centra v ČR, Mercuria Laser Game Holešovice a Braník, navštívilo dokonce 70 000 lidí! Je to zábava plná vzrušení. Skvěle se u ní uvolníte a užijete si společný čas s vašimi přáteli, s rodinou nebo třeba s kolegy z práce. Tematická aréna vás naprosto pohltí! Navodí vám autentickou a naprosto jedinečnou atmosféru, během které se vám vyplaví velká dávka adrenalinu.

Proto byla v centru Prahy otevřena už třetí pobočka laser game pod záštitou Mercuria, která má pod sebou již 2 laser game komplexy, které jsou největšími v ČR. Jak již bylo řečeno, nacházejí se v pražských Holešovicích a v Braníku. Aby si mohli fanoušci dopřát tuto jedinečnou zábavu i v centru Prahy, spojila se Mercuria s Hamleys, s rájem pro děti i dospělé. Novou laser game mohou hrát už děti od 5 let.

Čím je tedy nová laser game jedinečná?

  • Užijete si nejlepší aktuálně dostupné laser game vybavení Gen 8! Tedy nejnovější systém s dotykovým displejem na zbrani a také displejem přímo na vestě. To vše od australského dodavatele Laserforce.
  • Čeká na vás exkluzivní design arény – Cesta kolem světa. Prostor je světelně a designově rozdělen. Při hře tak budete mít možnost podívat se do různých míst po světě, jako je Afrika, Asie, Amerika, Antarktida a další.
  • Je blíž než kdy dřív. Aréna vyrostla v samém srdci Prahy hned vedle Václavského náměstí.
  • Návštěva bude plná zážitků – nová laser game je součástí Hamleys, největšího hračkářství v ČR.
  • Voucher do nové laser game představuje originální dárek pro vaše blízké. Může hrát 12 hráčů najednou (na vyžádání až 14).

Více včetně rezervací na http://www.mercurialaser.cz/@mercurialaser.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.