Vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová letí na Miss World

Denisa Spergerová MISS CZECH REPUBLIC 2019 odlétá na Miss World 2019. Ve středu 20.11. odletěla úřadující vítězka Denisa Spergerová do Londýna, kde se uskuteční 69. ročník nejstarší a největší světové soutěže světa Miss World.

Denisa si s sebou veze šaty na finálový večer od Sama Dolce, se kterými tak bude soutěžit o cenu Best Denisgner evening gown. V průběhu 3 týdnů v Londýně bude mít nabitý program a bude plnit různé challenge jako například Sport Challenge, Top Model, Head to head challenge, což je řečnická soutěž. Na Miss Talent Denisa předvede scénický tanec, který od malička závodně tancovala. Dále bude obsahovat charitativní složku Beauty with a purpose a soutěž v plavkách Beach beauty. Součástí je doprovodný titul Miss Social Media a Miss Multimedia. Denisa musí uspět ve více kategoriích, aby se dostala do TOP 30 užšího výběru. Uspět musí v konkurenci 130 dívek z celého světa. Finále, které se uskuteční na výstavišti Excel London je stanoveno na den 14.12.

Národní kostým na miss World je klasičtější a typičtější, jelikož se to na Miss World vyžaduje, aby byl decentnější a více tradiční. Letos se o národní kostým postarala návrhářka Natali Ruden. Další garderobu si Denisa veze od vícero návrhářů a to například od Debbi Brown, Kristiany mladé návrhářky, Sama Dolce, Michaely Dúcké, atelieru Flanel, také ze salolu Le Monika a La Pearl, Grey Fashion Concept Store.

Denisa má za sebou celou řadu partnerů, kteří jí v její cestě za světovou korunkou pomáhají. Leteckou dopravu zajištuje Weco Travel. Pojištění zdraví a zavazadel pojišťovna Direct. Dále pak clip in hair Profi Beauty. Manikúru a pedikúru Outlá-Kábrtová salón. Kosmetika NOTINO.

Návrhářem hlavních šatů je Sam Dolce. Návrhářem národního kostýmu je Natali Ruden. Národní dar od Crystalite Bohemia, křišťálovou vázu.

Finále světové soutěže je 14.12. a doufáme, že naše úřadující vítězka uspěje a přiveze domů pro naší republiku úspěch.

Zdroj a foto: MISS CZECH REPUBLIC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.