Nezapomínejte během vánočních svátků na vaše mazlíčky

Vánoční svátky jsou především časem lásky a pohody. Během této krásné doby byste se měli bezezbytku věnovat svým blízkým a přátelům. Pokud ale máte doma čtyřnohé mazlíčky, tak i oni by měli cítit, že je to období výjimečné. Připravili jsme pro vás čtyři produktové tipy, díky kterým uděláte svým chlupáčům velkou radost.

Šampaňské pro psy i kočky
Lehké, jiskřivé, netradiční, a tak dobré! Woof&Brew Champaws je šampaňské pro pejsky a kočičky. Ale nebojte, je zcela přírodní a bez alkoholu. Každým douškem si mazlík dopřeje lipový květ, okvětní lístky růží a rooibos. Tak si ťukněte na zdraví do roku 2020 společně.

Vánoční kapr pro psy i kočky
Vánoční kapřík na štědrovečerní večeři. Co by byly Vánoce bez kapra? Poloviční Vánoce. Max Deluxe přináší klasiku na štědrovečerním menu i pro vaše domácí mazlíčky. A kostí se bát nemusíte, jsou rozvařené a stravitelné. Ručně plněná konzerva plná kusů kapra. To bude bašta!

Vánoční obojek Mooria
Nádherný vánoční obojek pro pejsky od českého výrobce Mooria. Obojek je vyrobený z funkční, voděodolné textilie. Základ tvoří pevný popruh, který je obšitý softshellem. Všechny další prvky jako karabiny, spony a posuvky jsou mimořádně kvalitní a na vysoké úrovni zpracování. Každý obojek je nastavitelný, máte tak záruku, že vašemu pejskovi skvěle padne. K výrobě jsou použity pouze prověřené materiály od výrobců z Evropy a USA.

Vánoční dárková krabice Trixie
Chcete překvapit a potěšit svého pejska, ale s tím pravým dárkem si nevíte rady? Darujte mu vánoční dárkovou krabici Trixie, která je plná skvělých produktů.

Foto: Spokojený pes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.