Drahé kameny SMYSSLY: Relax i péče pro vaši pleť

Dopřejte své pleti nadstandardní péči a doplňte krémy a séra o masážní válečky, které se v poslední době těší velké oblibě. Poslouží vám nejen jako neocenitelné relaxační pomůcky, ale především uvidíte pozitivní účinky na vaši pleti – bude zářivější a sjednocenější.

Česká značka SMYSSLY ve svém portfoliu nabízí nejen nejznámější masážní válečky, ale také tak zvané gua-sha kameny, a to jak na obličej, tak na celé tělo. Jedna z majitelek SMYSSLY Cecília Blanárová k tomu dodává: „Používáním těchto pomůcek výrazně zlepšíte svou péči o pleť. S jejich pomocí se totiž krásně zapracují krémy a séra, zároveň pokožku prokrví, stimulují lymfatický systém, pomáhají odvádět škodlivé látky z těla, zmírňují otoky, napomáhají přirozené obnově kolagenu a zpevňují kontury tváře.“

Váháte, zda využít známější váleček nebo vyzkoušet gua-sha kámen? Účinky ucítíte u obou zmiňovaných, záleží spíše na vašich preferencích. Váleček se skládá ze dvou částí, větší kámen je vhodnější na masáž celého obličeje, menší poté na okolí očí. V letních měsících je můžete uchovávat v ledničce a pleti dopřát příjemnou ledovou masáž. „Váleček je obecně vhodnější pro jemnější masírování tváře, pro chvíle relaxace a praktický je také na cestování,“ uvádí Cecília Blanárová a dodává: „Já osobně však nedám dopustit na gua-sha kámen. Na odlíčenou pleť nanesu sérum nebo pleťový krém SMYSSLY a pomocí kamene jej jednoduchými tahy zapracuji do pleti. U kamene lze použít větší tlak a účinky jsou o něco vyšší. Využít lze také pohodlně nejen na obličej, ale i celé tělo a zmírnit například celulitidu.“

Pro vyšší účinnost váleček či kámen veďte mírným tlakem od středu obličeje směrem ven, na bradě táhněte od středu brady po čelisti směrem k uchu, kde změňte směr a táhněte dolů po krku. Použití nástrojů ve správném směru je důležité pro odstranění nahromaděných toxinů v pleti. Váleček či gua-sha kámen se doporučuje používat pravidelně dvakrát až třikrát týdně nebo dle potřeby, kdy cítíte, že je vaše pleť unavená a potřebuje osvěžit.

Česká značka SMYSSLY vyrábí masážní nástroje z přírodních drahých kamenů achátu a růženínu. Jejich volba je pro podpoření účinků velmi důležitá. Náhražka z nabarveného skla či plastu vaší pleti svědčit nebude. Černý achát zmírňuje stres a napětí v těle, tlumí úzkost a zvyšuje sebedůvěru. Růženín ocení všechny romantické duše, kromě typické růžové barvy probouzí cit a ženskost a je považován za kámen srdce a lásky.

Tip redakce: SMYSSLY masážní váleček
Masážní váleček přenáší přírodní energii kamene, pomáhá udržovat pleť pružnou a obnovuje její mladistvý vzhled. Dále zlepšuje krevní oběh, podporuje fungování lymfatického systému a uvolňuje obličejové svaly. Redukuje tmavé kruhy a otoky kolem očí, zmírňuje bolesti hlavy. Masážní váleček lze použít také k masáži krku na odstranění dvojité brady. Pomáhá také k účinnějšímu vstřebání sér a krémů. K dostání ve variantě achát nebo růženín, cena 1 430 Kč. K zakoupení na smyssly.com nebo v butiku (OD Máj, Národní 26, Praha 1).

SMYSSLY, to je netradiční česká značka kosmetiky, která v roce 2017 vznikla zcela tradičně. Silným poutem matky a dcery. Dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, jež několik let vytvářely pro sebe. Pečlivě vybíraly ingredience a složení s cílem zachovat a podpořit přirozené vlastnosti pokožky a zvýraznit její krásu. Ve svých výrobcích spojují pozitivní účinky mletých perel a hydrolyzovaného hedvábí s vybranými oleji. Více než 90 % složek je přírodního původu. Jejich portfolio dnes čítá více než 25 produktů komplexní péče o pleť a pokožku. Součástí filozofie značky SMYSSLY je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.

 Zdroj a foto: www.smyssly.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.