Valentýnský domov se svůdnou vůní malin

Jaká je letošní valentýnská vůně? Malinová. Probuďte své smysly svůdnou vůní malin a objevte jejich přírodní afrodiziakální účinky během svátku zamilovaných.

Dopřejte si povzbuzující sprchu s novým sprchovým gelem Frosch Senses Malinový květ a  překvapte své milované objetím, které promění chladné zimní dny v letní prosluněný výlet zakončený sklenicí osvěžující malinové limonády. Svůj domov provoňte s pomocí malinových čisticích prostředků Frosch a přesvědčte se, že čistota nemusí být cítit po chloru ani po dezinfekci a navíc nemusí zatěžovat přírodu. Nový sprchový gel Frosch Senses Malinový květ je šetrným složením s přidaným panthenolem vhodný i pro citlivou pokožku, kterou hydratuje a vyživuje. Složení je pH 5,5 neutrální, neobsahuje parabeny, barviva, mikroplasty ani další látky z  ropy.

„V loňském roce jsme uvedli na trh novou řadu sprchových gelů Frosch Senses ve variantách Aloe vera, Květ pomeranče a Granátové jablko, které si získaly velkou oblibu. Zákazníci oceňují nejen příjemný pocit při sprchování a po něm, ale i  ekologický aspekt produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí v celém svém životním cyklu,“ sdělila Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a  slovenský trh.

S láskou k přírodě
Stejně jako všechny produkty prodávané pod logem zelené žabičky Frosch je i nový sprchový gel ekologicky šetrným. Obsah je po použití snadno biologicky odbouratelný. Obal je vyroben z recyklovaných plastů a po vhození do žlutých kontejnerů na tříděný odpad je možné ho opět recyklovat. Produkt je tak navržen s ohledem na minimální zátěž pro životní prostředí v celém svém životním cyklu. Novinka doplňuje řadu sprchových gelů Frosch Senses, mezi kterými je sprchový gel Aloe vera, Granátové jablko a Květ pomeranče. Doporučená cena: 79,90 Kč.

Domov provoněný láskou
Čistý a uklizený byt přeje příjemným chvilkám stráveným ve dvou. Někdy však nepříjemný pach chemie, která je v běžných čističích obsažena, přemění láskyplný domov v nemocniční pavilon. Při dalším úklidu vsaďte na malinovou řadu čisticích prostředků značky Frosch, které provoní vaši domácnost svůdnou malinou a vykouzlí atmosféru plnou lásky. Také u čisticích prostředků platí, že obaly jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a recyklovatelného plastového materiálu. Složení produktů je v přírodě dobře biologicky odbouratelné. Všechny výrobky jsou veganské a nebyly testovány na zvířatech.

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem
S praktickým rozprašovačem zbaví vaši koupelnu usazeného vodního kamene a  dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. Doporučená cena: 94, 90 Kč.

Frosch Univerzální čistič Malina
Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Doporučená cena: 69,90 Kč.

Frosch WC gel a WC blok Malina
O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen. WC blok Malina zabraňuje vzniku vodního kamene a udržuje toaletu čistou díky pěně, která vzniká při každém spláchnutí. Doporučená cena: WC gel: 75,90 a WC blok: 74,90 Kč.

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina
Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. Doporučená cena: 64,90 Kč.

Zdroj a foto: www.frosch-eko.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.