Jaká je rodina Evy Decastelo? Makají všichni!

Rodiče ze světa celebrit by se dali dělit na dvě kategorie – ti, kteří své děti před kamerami a objektivy pečlivě chrání, a ti, kteří se nebojí své potomstvo zapojit do veřejného dění téměř od kolébky. Herečka a moderátorka Eva Decastelo poodhalila, jak funguje její showbusinessová domácnost.

Obě Eviny děti už mají za sebou několik rolí a pravděpodobně i publicity víc, než by si mohl přát nejeden absolvent konzervatoře. “Obě děti hrají už od mala v reklamách i ve filmech. Třeba Zuzanka má velké štěstí na filmové tatínky, vždycky je to nějaký fešák,” říká herečka, která je také aktivní na sociálních sítích a její děti jsou influencery spolu s ní. Vždy prý ale jde hlavně o jejich spokojenost. “Teď jsme byli v prodejně kosmetiky Sabon, se kterou spolupracuji. Vzala jsem tam Míšu i Zuzanku s sebou a nakonec si to tam užili skoro víc než já. Mydlili si tam ruce ve fontánce snad celé odpoledne.”

Ukočírovat domácnost se třemi herci, z čehož jsou dva ještě školou povinní, je prý docela zápřah. “Samozřejmě bych to nezvládla bez perfektní logistiky. To potvrdí asi každá máma. Ráno odvezu děti do školy, pak mám chvíli času se “dát dokupy” a jít cvičit, na nehty nebo na kosmetiku, přeci jenom se na mě musí dát koukat,” vysvětluje se smíchem Eva. “Pak vyzvedávám děti ze školy, texty se učíme společně průběžně třeba i během cesty autem.”

Žádné vypjaté situace se u nich doma ale prý nekonají. “Hlavní je, aby žena zůstala zamilovaná a spokojená. To ji dělá krásnou a dává jí to energii. Já musím říct, že mám to štěstí, že do manžela jsem zamilovaná i po tolika letech.”

Foto: Archiv SABON

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.