Brněnská restaurace The Yard pořádá pravidelné tematické brunche

Brněnská restaurace The Yard Lounge & Dining, jež je součástí hotelu Courtyard by Marriott, pořádá každý měsíc oblíbené tematické brunche. Vyrazte s rodinou či přáteli a užijte si víkend stylově ve společnosti dobrého jídla a zábavy.

Nedělní rodinné brunche se v restauraci The Yard pořádají pravidelně jednou měsíčně od 11:30 do 15 hodin. Pro hosty je připravený welcome drink, bohaté menu formou bufetu a neomezená konzumace piva, vína a nealkoholických nápojů. O skladbu jídelníčku se stará šéfkuchař Radovan Zajíček. Nedělní brunch je ideální akcí pro celou rodinu včetně menších i větších dětí. Ty mohou využít bohatý doprovodný program. Zatímco rodiče si mohou v klidu popovídat, děti se zabaví u stolního fotbalu či hokeje, kulečníku nebo se mohou zúčastnit výtvarné dílny. Celkovou atmosféru dotváří pianista s repertoárem plným známých melodií a písní na přání hostů.

Brunche jsou vždy spojeny s aktuálním tématem, kterému je přizpůsobeno menu i doprovodný program. Můžete tak nejen strávit čas se svými nejbližšími, ale rovnou oslavit některý ze svátků. V dubnu bude hodování spojeno s Velikonocemi, v květnu můžete odměnit všechny maminky na brunchi připravenému ke Dni matek. S příchodem jarního počasí pro vás navíc bude připravena zbrusu nová prostorná terasa s pohodlným sezením a vyhříváním.

Cena je 890 Kč na osobu, děti od 7 do 12 let si užijí brunch za poloviční cenu a mladší děti zdarma. Restauraci The Yard Lounge & Dining naleznete v hotelu Courtyard by Marriott Brno ve Spielberk Office Centre na Holandské 12. Parkovat můžete zdarma v hotelové garáži.

Zdroj a foto: The Yard

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.