Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Přichází Smíchov Street Food a s ním i 400 tanečníků. Už tuto sobotu 24. 3.

Festivaly jarních chutí odstartovalo minulou sobotu úspěšné Vepřobraní. A nyní přichází další gastronomický skovost. Vzhledem k rekonstrukci Smíchovské náplavky se letošní festival zaměřený na street food speciality přesouvá do unikátního prostoru v areálu pivovaru Staropramen. Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. Jde o jednu z gastronomických disciplín, která si zaslouží stejnou pozornost veřejnosti jako známé a oblíbené restaurace nebo bistra.

Letošní festival opět oživí jeden z největších mezinárodních folklorních tanečních souborů. Od 13 hodin se mohou návštěvníci těšit na ukázku tanců 12 zemí, které předvede 400 tanečníků.

Tento rok také přinese nové street food “objevy”! Těšit se můžete na street food pod taktovkou kuchařů z Malajsie, Thajska, Indie, Indonésie, Libanonu, Gruzie, Mexika, Peru, Argentiny, USA, Egypta, Maroka, Portugalska, Francie a dalších. Ochutnat budou moci např. vietnamskou bún chu, izraelský falafel, po thajsku ostrý salát som tam, španělskou paellu, venezuelské arepy, korejské kimchi, brazilskou caipirinhu, americké chicken wings, gruzínské chacapuri, rumunské pastrami nebo třeba mexické taco a portugalské tapas.

Kdy: 24.3.2018, od 10:00 do 18:00
Kde: Areál pivovaru Staropramen, Praha 5 – Smíchov
Vstupné: 50,- (děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP zdarma)
Facebook: https://www.facebook.com/events/1445465015576498/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *