Variabilní stoly skill jsou připraveny na každou situaci

Produktová rodina stolů skill přináší do kanceláří kromě čistého designu a funkčnosti také flexibilitu a možnost rychlé změny. Mobilní pojízdné stoly skill se dají jednoduše sklopit do svislé polohy a postavit jeden vedle druhého tak, že nezaberou skoro žádný prostor.

Jsou opatřeny dokonale hladkou deskou a bezešvou laserovou hranou s prvotřídní odolností. Díky variabilním formátům pracovních desek si můžete vybrat ze široké škály sestav, ať už jde o konferenční konfigurace v podobě písmene „O“, seminárních ve tvaru „U“, nebo o sestavu do bloku vhodnou pro workshopy.

Pro trvalé zasedací místnosti vznikl stůl skill conference s pevným základním rámem a tenkou deskou, která ponechá prostoru vzdušnost. Nabízí množství tvarů a konfigurací, od malých až po velkoformátové, z nichž všechny lze nastavit okamžitě bez jakýchkoliv nástrojů. Každý prvek je také možné použít jako samostatný stůl. Zakrytý systém vedení kabelů s jednoduchým zásuvným modulem pod úrovni stolů zajišťuje dokonalou integraci médií.

Zdroj: Wiesner Hager

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.