Vykoledujte si velikonoční nadílku od Ferrero

Koloběh přírody se po zimě opět rozbíhá a nejen malí koledníci už se těší na Velikonoce. A mají proč! Svátky jara může celá rodina oslavit nejen kraslicemi a pečeným beránkem, ale i pestrou velikonoční nadílkou. Nejvyšší čas vychutnat si sladké jaro se vším všudy nastává právě teď.
Velikonoce si nikdo z nás nedokáže představit bez vajíček a malovaných kraslic. Oči koledníků přitom rozzáří i vajíčka z mléčné čokolády od Kinder, a to v nejrůznějších podobách. Od malých Kinder Schoko-Bons s náplní, přes vajíčka s překvapením Kinder Joy a závěsné Kinder Surprise, až po velké Kinder Surprise Maxi. Celá rodina může  o Velikonocích ochutnat i speciální variantu mini vajíček z bílé čokolády Kinder Mini Eggs White.

Proč si ale tradiční velikonoční nadílku nezpestřit a mezi klasická vajíčka nepřidat i něco nečekaného? Výběr je díky značce Kinder široký, a tak můžete rodinu i kamarády překvapit čelenkou s králičími oušky v balení Kinder Mix, jarním plechovým kyblíčkem s čokoládovým zajíčkem nebo velikonočním košíčkem plným sladkých figurek. Chybět rozhodně nesmí hebká plyšová ovečka, kterou najdete u směsi těch nejlepších čokolád Kinder Maxi Mix. Při mlsání zajíčka z čokolády Kinder si mohou malí i velcí společně malovat do bloku, který je spolu s figurkou v balení Kinder Malblock.

Dobrůtky od Kinder na vás čekají v nespočtu variant. Ve velikonoční edici Kinder Happy Moments si vychutnáte hned několik z nich. Užít si ale můžete všechny chutě z palety Kinder naráz, a to v nejrůznějších veselých baleních Kinder Mix, kde najdete pospolu figurky Kinder, Kinder Bueno Mini nebo Kinder Mini Eggs. Neodolatelné jsou také čokoládové figurky v klasické velikonoční kolekci nebo beruška s překvapením Kinder Surprise. Pozadu nezůstala ani Nutella®, která je zde pro vaše svěží rána v limitované kilogramové edici v rozkvetlém jarním kabátku.

Velikonoce se blíží a pralinky Ferrero si opět připravily slavnostní edice svých produktů. Svátkům jara můžete dodat eleganci díky velikonočnímu balení pralinek Ferrero Rocher, které si vychutnáte jako součást duté koule z mléčné čokolády s lískovými oříšky Grand Ferrero Rocher. Roztomilé jarní balení ve tvaru zajíčka patří letos kokosovým pralinkám Raffaello, zatímco Mon Chéri tentokrát najdete ve tvaru velikonočního vajíčka.

Do řady svátečních vajíček se nově připojí i Ferrero Eggs Lískový oříšek a Kakao. Varianta Lískový oříšek nabízí vajíčka z mléčné čokolády uvnitř s oplatkou, která ukrývá lískooříškovou náplň. Ve verzi Kakao si vychutnáte vajíčka z mléčné a hořké čokolády s oplatkou a náplní z kakaa a lískových oříšků.  Další novinkou jsou také Noggy – malá vajíčka z mléčné čokolády, skrývající lahodnou lískooříškovou náplň, která se vám na jazyku doslova rozplyne.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.