Intimní hygiena dávno není tabu

Intimita – pro někoho tabu, pro jiného běžné téma, které představuje nedílnou součást našeho života. A přesně tak tomu samozřejmě je. Stejně, jako hovoříme o každodenní hygieně, ať již ve spojení s výběrem vhodného sprchového gelu, deodorantu, pečujícího šamponu nebo hydratačního tělového mléka, bychom proto měli zcela přirozeně hovořit též o hygieně intimních partií.

Každá žena a dívka je jiná, každé tělo je jiné, proto je v případě intimní hygieny zásadní nejen dodržování jistých pravidel, ale také výběr toho nejvhodnějšího přípravku na míru svým potřebám. Jak z hlediska pohodlí a očekávané svěžesti, tak s ohledem na ochranu a především prevenci. Samozřejmě i v případě intimní hygieny platí, že všeho moc škodí. Časté mytí, zvláště nevhodnými mycími prostředky, intimní partie spíše ohrozí. Zbaví je důležitých bakterií a vytvoří prostředí pro vznik infekce způsobené kvasinkami nebo jinými agresivními bakteriemi. Proto je nezbytné, aby ženy používaly výhradně gely vhodné pro intimní hygienu se správným pH okolo 5, pro zachování přirozené fyziologie vnějších genitálních sliznic a okolní pokožky.

PROČ PRÁVĚ CHILLY? Jelikož nabízí řadu gelů i praktických ubrousků pro intimní hygienu „Chilly intima Pocket“, vhodných pro každodenní použití, ve variantách splňujících individuální potřeby každé ženy. Mycí gely Fresh, Delicate, Antibacterial, Hydrating a pH 3,5 jsou klinicky testované a hypoalergenní. Chilly splňuje všechny zásady správné intimní hygieny: má kyselou hladinu pH, jež udržuje a obnovuje přirozené vaginální prostředí a obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje zdravou bakteriální flóru. Gely Chilly intima doporučuje Česká gynekologická a porodnická společnost.

Každá jsme jiná. ?‍? ?‍? ?‍? Proto si vyber 1 z 5 speciálně vyvinutých řad Chilly Intima. Která je tvá nejoblíbenější? ?

Zveřejnil(a) Chilly Intima dne Pátek 13. března 2020

Chilly Fresh
Čirý gel pro intimní hygienu vhodný pro každodenní použití. Zaručuje dlouhotrvající příjemný pocit svěžesti díky obsahu přírodního mentolu a zároveň ochranu intimních partií díky pH5. Vylepšen o molekulu proti zápachu, která pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy způsobované pocením. „Intenzivní pocit svěžesti a čistoty po celý den!

Chilly Delicate
Tento čirý gel je obohacený o výtažky z aloe pro zvláčňující a hydratační účinky a z rostliny zvané hamamelis, ceněné především pro schopnost hojení. Je vhodný pro každodenní použití, se specifickými ochrannými a zklidňujícími vlastnostmi pro velmi citlivou nebo podrážděnou pokožku a sliznici. „Řešení pro jemnou péči o intimní partie

Chilly Antibacterial
Je vhodný zvlášť tam, kde se vyžaduje bezpečnost a větší ochrana před agresivními bakteriemi, jako např. v tělocvičně, bazénu nebo na pláži. Je hypoalergenní, obohacený o přírodní výtažky z tymiánu, mateřídoušky a šalvěje. Vhodný i při svědivých chorobách, vyznačuje se výbornou snášenlivostí v období těhotenství a během menstruačního cyklu. „Váš spojenec proti bakteriálním útokům!

Chilly pH 3,5
Gel pro intimní hygienu, který díky obnově kyselého pH pokožky pomáhá chránit intimní partie před bakteriemi. Působí jako účinná prevence vzniku infekcí a má hypoalergenní složení. Kyselé pH podporuje bakterie přítomné v ekosystému (Lactobacillus acidophilus) a znemožňuje množení patogenních bakterií nebo plísní. Obohacen o glycerin pro hydrataci sliznic.

Chilly Hydrating
Zvyšuje hydrataci sliznice, čímž jí opět dodává hladkost a výživu. Doporučuje se používat v období největší suchosti intimních partií, způsobené například stresem, menopauzou nebo užíváním antikoncepce.

Chilly intima Pocket Fresh, Delicate a Antibacterial
Intimní ubrousky jsou vhodné pro ženy, které tráví hodně času mimo domov a potřebují se z intimního hlediska cítit čistě, svěže a být stále ve své kůži. Díky praktickému uzavíratelnému balení si vždy zachovají svěžest a vlhkost a jsou diskrétním společníkem na cestách kamkoliv. Respektují přirozenou fyziologickou rovnováhu intimních partií a lze je používat i při menstruaci nebo po pohlavním styku. Hledáte jemnou péči a ochranu i mimo domov a na cestách? Řešení máte v kapse s Chilly intima Pocket: Chilly Pocket Fresh, Chilly Pocket Delicate, Chilly Pocket Antibacterial.

Moje intimita, moje Chilly

Zdroj a foto: https://www.chillyintima.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.