Dezinfekci nemusíte mít jen z drogerky aneb nečekaná místa, kde nakoupit ochranné pomůcky

Nemůžete sehnat respirátor nebo dezinfekční gel? Obchody, které mají jindy přebytky hlásí vyprodáno? Zoufat si nemusíte, a dokonce ani nemusíte ze skříně tahat šicí stroj. Stačí se porozhlédnout po trochu méně typických místech, kde dezinfekci i ochranné pomůcky nakoupíte stejně snadno, jako v „době předcovidové“.

Jedním z takových míst je e-shop Sexhospík.cz. Tento obchod se dezinfekčním gelům i jiným ochranným prostředkům věnoval i v minulosti a dá se v tomto ohledu považovat poměrně za experta. Nevěříte? Články na magazínu Sexshopíku ohledně dezinfekcí a bezpečnosti vás pravděpodobně přesvědčí. Pojďte se podívat i na další důvody, proč nakupovat právě zde.

Dezinfekční gely na erotické pomůcky jsou ověřená kvalita
Možná jde o, na první pohled, trochu netypickou možnost. Ale když se nad tím zamyslíme, tak to vlastně dává perfektní smysl. Dezinfekční prostředky na erotické pomůcky mohou pravidelně přicházet do styku i s našimi nejintimnějšími partiemi. Jsou tak dokonale bezpečné a šetrné. A nejen to. Dezinfekce na erotické pomůcky jsou navržené tak, aby likvidovali bakterie, které mohou způsobovat pohlavně přenosné choroby všeho druhu. Zaručují tak perfektní bezpečí i dokonalou čistotu. Dezinfekční sprej či gel na erotické pomůcky či na intimní partie si tak zvládne s COVID-19 hravě poradit.

Naše volba
Co volíme z výběru Sexshopíku my? Jako první bychom sáhli po Joydivision Clean and Safe. Můžeme ho totiž použít na všechny povrchy včetně mobilu a COVID-19 si poradí skutečně hravě – aby ne, když umí porazit i virus HIV.

Fun Factory Cleaner
Dezinfekce od Fun Factory neobsahuje. Bakterie, viry i zárodky plísní tak likviduje velmi šetrně pro pokožku, která bude i při pravidelném používání jako v bavlnce.

Čisté ruce za všech okolností
Při používání roušky či respirátoru – a vlastně dnes ani za žádných jiných okolností – by vám rozhodně dezinfekční gel v kapse či kabelce rozhodně neměl chybět. Ochrany obličeje (stejně jako samotného obličeje i ostatních citlivých míst) bychom se měli dotýkat pouze důkladně vydezinfikovanýma rukama, jinak tato ochrana ztrácí svou účinnost.

Nepodceňujte hygienu. Jen tak se budeme moc brzy vrátit k normálnímu životu.

Více na magazínu Sexshopik.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.