Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Jak maká Mr. Dakar Michek nebo Honza Micka? Podívejte se na SPORT 5!

Český závodník Martin Michek dojel na letošní Rallye Dakar na skvělé třiadvacáté příčce mezi motocyklisty, skončil dokonce jako třetí nejlepší nováček. Stejně jako nás ostatní i jeho zasáhla koronavirová krize, respektoval doporučení vlády a pokud možno nevycházel ven. Jak se ale alespoň trošku protáhnout?

Díky televizní stanici SPORT 5 si můžeme pravidelně zacvičit doma, nepotřebujeme k tomu žádné složité náčiní blížící se vybavení posiloven. Právě naopak, bohatě stačí to, co máte doma pěkně po ruce. V pondělí 27. dubna dorazil právě Mr. Dakar Martin Michek a vy jste si s ním mohli zacvičit už v 8 ráno. Nemusíte se bát, že by vám něco uniklo, SPORT 5 totiž pokrývá téměř 100 procent území České republiky.

Není lepší vstup do nového dne, než si hezky protáhnout tělo. Jak Eva Behenská, tak i Martin Michek jsou v tomto ohledu samozřejmě osobami povolanými, sport je jejich každodenním chlebem. Všechny cviky však udělají na míru i nám, pro které je minimálně zpočátku pohyb spíš boj.

Zacvičte si s plavcem Honzou Mickou
Jedinečný projekt „Hni se“, který můžete vidět pravidelně v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli na televizní stanici SPORT 5 už představil celou řadu známých tváří, které milují pohyb. Tentokrát se však úplně poprvé můžete těšit na profesionálního plavce. A dámy, Honzu Micku si nenechte ujít!

Na olympijských hrách v roce 2012 v Londýně byl Jan Micka nejmladším českým olympionikem. Dnes je mu pětadvacet a nutno říct, že vyzrál. Nejen jako sportovec, o čemž jste se mohli přesvědčit už v neděli 26. dubna v osm hodin ráno na SPORT 5. Cvičitelka Eva Behenská, která je například autorkou projektu Skvěle v těle udělala dobře, že si pozvala právě jeho. Zatímco předchozí díly byly pastvou pro oči zejména pro pány, jelikož si dorazily zacvičit sexy modelky, tentokrát si přijdou na své i dámy. Protože, co si budeme povídat, Honzova postava je zkrátka v podstatě dokonalá.

Ale samozřejmě s pořadem „Hni se“ chceme nejen koukat, ale hlavně cvičit! I toho si i tentokrát užije dost a dost. Výhodou zůstává fakt, že nepotřebujete žádné speciální náčiní ani vybavení malé posilovny. Vystačíte si s tím, co máte doma. Což je skvělé nejen pro dny, kdy se život pomalu vrací do normálních kolejí, ale pro jakýkoli den následující. Není nic lepšího, než si pořádně protáhnout tělo!

Na koho se můžete těšit dál
29. dubna – Olga Roučková
1. května – Violeta, Dina, Darja
3. května – Petr Vojnar

Zdroj a foto: Sport 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *