Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Antonin .B Definující koktejl: Gel na vlasy s prémiovým rumem, hnědým cukrem, bambusem a kopřivou!

Luxusní přírodní gel na vlasy, speciálně vytvořený pro Green Fashion Week, mineralizuje a vyživuje vlasy, tvaruje účes, dodává lesk díky obsahu speciálně destilovanému rumu a je doslova koktejlem živin!

Tekutý gel nabízí střední až silnou fixaci, vlasy uhladí do rovného účesu, hravě si poradí i s extravagantními kreacemi. Lze jej použít i na jemné vlasy místo tužidla.

Co obsahuje dobrého?

  • Prémiový rum z Guadalupe: vzniká unikátním destilačním procesem, který filtruje alkohol a hořkost. Zůstává sladký rum s vynikající vlastností pro vlasy — dodává lesk.
  • Hnědý cukr a mořská sůl z Guadeloupe: dodávají fixaci, texturu a tvar.
  • Kopřivové listy: jsou destilované do hydrosolu, který je bohatý na vitamín A a C, minerály a antioxidanty. Posilují vlasy, dodávají lesk, chrání před nadměrnou tvorbou mazu a lupy.
  • Bambusové stonky a listy: jsou destilované do hydrosolu bohatého na oxid křemičitý, uhlazuje vlasy, působí jako mírný suchý šampon.
  • Aloe vera a rostlinný glycerin: vyživují a zvláčňují vlasy.
  • Esenciální olej z ylang ylang, citron, limetka, palmarosa, Bourbon geranium: dodávají lesk, vůni a napomáhají detoxikaci.

K dostání na www.ladybio.cz za 1050 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *