Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Dove sprchové gely šité na míru každému typu pokožky

Všechny kosmetické značky se potýkají s otázkou, jak vyrobit produkt, který bude vyhovovat každému typu pokožky. Značka Dove nabízí širokou řadu sprchových gelů, které se skvěle přizpůsobí jedinečným potřebám a zajistí perfektní péči o pokožku celého těla. Od receptur pro suchou kůži až po složení přizpůsobené citlivé pokožce, to vše a mnohem více nabízí sprchové gely Dove.

Každý sprchový gel Dove obsahuje směs složek přírodního původu, která napomáhá obnovit přirozenou hydrataci pokožky a zamezit opětovnému vysoušení. Spojení přísad přírodního původu, jemné čisticí složky a hydratační technologie pomáhá obnovit přirozenou míru hydratace pokožky a zajistí jí dlouhotrvající péči. Složení bez obsahu sulfátů je šetrné a poskytne vaší pokožce jemnou péči a ochranu její živé ochranné vrstvy, neboli mikrobiomu. Takto vzniká vyvážená péče o vaše tělo v široké nabídce okouzlujících vůní.

Dove Sprchový gel Deep Moisture
Pokud je vaše pokožka suchá a potřebuje hydratovat, sáhněte po luxusním krémovém sprchovém gelu Dove Deep Moisture, který zanechá pokožku hydratovanou a hedvábnou na dotek. Tento vyživující sprchový gel byl vyvinut tak, aby poskytoval co nejvíce výživných látek, které pronikají hluboko do pokožky a napomáhají její obnově.

Dove Sprchový gel Refreshing
Sprchový gel Dove Refreshing představuje spojení hydratační péče Dove se silou výtažků z okurky a zeleného čaje. Tato kombinace oživí vaši pokožku a zajistí vám ten nejlepší start do dalšího dne. Povzbuzující sprchový gel Dove ve vás zanechá pocit svěžesti po celý den, a díky svému hydratačnímu složení zároveň dodá vaší pokožce hebkost. Svěží vůně okurky a zeleného čaje nastartuje vaši mysl i tělo.

Dove Sprchový gel Reviving
Dove Reviving spojuje hydratační péči Dove s výtažky z granátového jablka a ibiškového čaje a představuje skvělý způsob, jak probudit smysly. Vytváří lehkou nadýchanou pěnu, snadno se smývá a zanechá pokožku provoněnou svěžími a sladkými tóny. Navíc poskytne vaší pokožce okamžitou výživu a také dlouhotrvající péči, díky níž bude jemnější a hladší po každém umytí.

Dove Sprchový gel Purifying Detox
Kůže, která je opakovaně vystavována rušnému městskému životu a znečištěnému ovzduší, potřebuje důkladné a hloubkové vyčistění. Pro tento typ pokožky zvolte Dove Purifying Detox, který díky receptuře se zeleným jílem odstraňuje z pokožky každodenní nános nečistot. Čistá, zklidňující vůně očistí nejen tělo, ale zároveň uklidní i vaše smysly.

Dove Sprchový gel Hydrating Care
Rychlou, ale účinnou hydrataci zajistí varianta sprchového gelu s březovou vodou a aloe vera. Toto spojení v sobě nese klasickou péči Dove s lehkým a čistým složením, které osvěží, obnoví a hydratuje vaši pokožku.

Všimli jste si, že naše lahve jsou nyní vyrobené ze 100% recyklovaného plastu? Doporučená maloobchodní cena sprchových gelů: 85,90 Kč (250 ml)/ 129,90 (500 ml).

Zdroj a foto: Dove

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *