Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníZe života

Den matek na zámku Loučeň aneb odměňte svoji maminku

Obdarujte nejdražšího člověka – svoji maminku u příležitosti Dne matek 11.května. Navrhněte rodině výlet a vydejte se do zámeckých zahrad zámku Loučeň ve středních Čechách nedaleko Prahy.

Maminky v den jejich svátku dostanou dárky hned dva. Vstup pro ně bude v neděli 10. května na zámku v Loučeni zdarma. Zámecký park v anglickém stylu je ideálním místem nejenom pro oblíbené piknikování, kdekoli se Vám zlíbí, ale jeho odlehlé části se výborně hodí k meditacím, cvičení jógy, chůzi či běhání. Výhodou je to, že si v podstatě připadáte jako v lese. Park nabízí řadu aktivit jak pro dospělé, tak děti. A to v podobě dětského lanového parku, rybníčků plných ryb, relaxační zóny lážo plážo, pravé studánky nebo dětského mlhoviště.

Nechte svoji maminku odpočinout v krásném prostředí. Poseďte společně na některém z posezení relaxačních zón se sklenkou vína, kterou si lze objednat v rámci piknikového koše nebo i samostatně. Posaďte milovanou maminku na deku, kdy ona se bude věnovat sama sobě nebo knížce, zatímco tatínek ugriluje a děti se šťastně volně proběhnou po zámecké louce v jejich blízkosti. Třeba i bosy. Užijte si soukromí v přírodě mystických labyrintů a bludišť největšího Labyrintária na světe. Využijte lesní zákoutí parku k procházkám a pročištění hlavy. Zaběhejte si nebo si zacvičte svoji oblíbenou jógu. Projděte se s nordic wolking. A pokud si nevzpomene rodina, udělejte radost sama sobě. Zasloužíme si to.

Foto: archiv zámku Loučeň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *