Nová aplikace BENU zarezervuje léky na eRecept nebo připomene, kdy je užívat

Lékárny BENU spouští vlastní mobilní aplikaci. Uživatelé si přes ni mohou například jednoduše zarezervovat léky na eRecept k vyzvednutí ve vybrané lékárně, čerpat výhody své zákaznické karty BENU PLUS, zaznamenat léky, které pravidelně užívají do upomínkového kalendáře, či rychle přejít do e-shopu benu.cz. Ke stažení je pro iOS i Android zdarma.

Mobilní aplikace BENU byla vyvinuta s cílem rozšířit služby pro zákazníky a usnadnit jim jak komunikaci s lékárníkem, tak i samotný nákup. Jednou z důležitých funkcí aplikace je možnost dopředu si zarezervovat léky na eRecept: „Aplikace BENU zákazníkům usnadňuje vyzvednutí léků na předpis. Pokud si lék zarezervují předem, mají jistotu, že lék pro ně bude ve vybrané lékárně připraven a nestane se, že například kvůli výpadku dodávek přijdou zbytečně,“ vysvětluje Michal Macourek, ředitel e-commerce BENU lékáren. Zákazník jednoduše zadá či naskenuje kód eReceptu a vybere si lékárnu, kde si chce svůj lék vyzvednout. Lékárníci potom na základě žádosti zkontrolují, zda je léčivo k dispozici a případně ho zarezervují. Zákazník dostane vyrozumění formou SMS nebo e-mailu, jakmile je možné rezervaci vyzvednout. Samotný výdej léku na předpis probíhá až při osobním odběru v konkrétní BENU lékárně z jejích skladových zásob.

Přehled o bonusových bodech a slevových poukázkách na jednom místě
Další praktickou službu pro zákazníky představuje Lékový kalendář, do kterého si pacienti mohou zaznamenat, jaké léky užívají a kdy. V případě zájmu pak dostávají pravidelná upozornění, aby své léky brali v pravý čas. Aplikace dále rozšiřuje zákaznický program BENU PLUS. Jakmile se uživatel přihlásí číslem své zákaznické karty, získá přehled o svých bonusových bodech a slevových poukázkách. Kartu pak není nutné mít fyzicky při sobě, stačí ji lékárníkovi ukázat v mobilu. Noví uživatelé aplikace, kteří si kartu zaregistrují během května a června, navíc na své konto obdrží 1000 věrnostních bodů.

Pokud se uživatel potřebuje poradit s lékárníkem, může využít v rámci aplikace online poradny a do 24 hodin dostane odpověď. Aplikace rovněž umožňuje snadný přístup na e-shop BENU.

Zdroj: https://www.benu.cz/aplikace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.