Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebritySport

Herečka Simona Prasková nezahálí: Ze soudkyně bude osudová žena!

Filmová, televizní a divadelní herečka Simona Prasková ( známá veřejnosti jako dřívější soudkyně Barbara nebo jako  mrcha advokátka Jana Arazimová  z celovečerního filmu Olgy Dabrowské  “Cena za štěstí”) ani v  nouzovém režimu nelenila  a připravuje se na hlavní ženskou roli v chystaném celovečerním filmu režiséra a scenáristy Marka Dobeše “Muži nestárnou a ženy nepodvádějí”.

Autor projektů jako Kajínek, Místo nahoře nebo Choking Hazard si na ni totiž připravil bič. V roli femme musí mít podle režiséra dokonalou figuru! Proto i v období Covidu 19 každý den minimálně 2 hodiny cvičila pod on-line dohledem kondičního trenéra celebrit Iana Adensama, který připravoval např. Martu Issovou jako atletku Danu Zátopkovou ve filmu Davida Ondříčka “Zátopek”.

Simono, je o vás známé, že se léta věnujete józe? Jak to, že najednou tvrdě posilujete?
„Všechno se to událo zcela náhodně, ale vlastně mě to dost zásadně ovlivnilo. Před Vánoci jsem se ocitla na večírku Dejvického divadla, kde mě s Ianem seznámil herec Jarda Plesl a já se po první schůzce rozhodla, že to s Ianem zkusím. Je pravda, že už jsem předtím několikrát uvažovala, že bych  měla začít posilovat a přišlo to jako dar z nebes. Na jógu chodím taktéž, ale protože se jedná o skupinové cvičení, tak byly tréninky v nouzovém stavu přerušeny. Rozhodně však za normálního režimu, (už aby to bylo!), hodlám v józe pokračovat. Ian je jinak absolutně nekompromisní pod vidinou zdárného výsledku a tak makáme od nevidím do nevidím. Připravuje mě na zásadní filmovou roli ve filmu a režiséra Marka Dobeše, jehož podmínkou je, že musím mít dokonalé tělo.Ale tréninky mě s Ianem baví , užívame si to, takže se nemusím k ničemu nutit ani přemáhat.“

Simonu před nedávnem tak bolely svaly i celé tělo,že jí její manžel k dubnovým narozeninám koupil elektrický masážní polštář. Simona na základě svojí sexy figury a provokujícího vzhledu, dostala nabídkyi na další role osudových přitažlivých žen a tak se jí otevřela možnost definitivně odhodit škatulku přísných mrch, soudkyní a
právniček. Například  v připravovaném povídkově romantickém filmu s pracovním názvem “Jaká změna” spisovatele, režiséra a hudebníka Jiřího Vondráka.

#fitnessmotivation #fitnesslifestyle #excercisedaily #garden #joy #soul #goodmood #sunshine #stabilitytraining #bodyculture #strongwoman #lucky #healthylifestyle #jump#coaching #lovemylife? Trénujeme opět live s @ianadensam ?A dává mi pořádně zabrat.? Konečně se nám život pomalu rozvolňuje,stop on-line tréninkům, už jen živě.??. Děkuju tímto Ian Adensam za nonstop péči o moji fyzickou kondici a pohybovou přípravu na natáčení.??A doufam, že pro některé z Vas bude naše cvičení motivací.

Zveřejnil(a) Simona Prasková dne Sobota 16. května 2020

Aby si parta kumštýřů kolem Simony vyzkoušela, jak jim půjde natáčení filmu “Muži nestárnou a ženy nepodvádějí”, rozhodli se natočit na vlastní pěst několikatidílnou edukativní pohybovou grotesku s pracovním názvem “Koronoponorka.” Pilotní díl seriálu už brzy spatří světlo světa. A zajímavé na tom je, že se nejedná jen o tematiku bezprostředně z nouzového stavu, ale naopak vyúsťuje dál do doby pozvolného rozvolňování.

Simono, až dotočíte film, hodláte cvičit I nadále?
„Samozřejmě! Bez toho si život už vůbec nedovedu představit! Udržuje mě v optimální psychofyzické kondici, takže  opravdu není žádný důvod, proč bych měla přestávat.“

Foto: archiv S. Práskové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *