Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Magnum představuje novinku Magnum Ruby

Prémiová značka Magnum uvádí jako první na evropském trhu zmrzlinu s čokoládovou polevou z Ruby kakaových bobů.

Magnum Ruby je exkluzivní a dlouho očekávanou novinkou roku 2020 od světového experta přes zmrzlinu a čokoládu Magnum. Netradiční a dosud nevídané spojení kombinace lahodné zmrzliny z bílé čokolády, malinovým krémem a čokoládovou polevou z Ruby kakaových bobů potěší nejen chuťové pohárky, ale svým osobitým stylem také oči.

Nevšední odstín rubínové barvy, stejně jako příchuť připomínající maliny, se v tomto typu čokoládové polevy vyskytují zcela přirozeně a bez umělých přísad. Kombinací této polevy z Ruby kakaových bobů se zmrzlinou z bílé čokolády se prémiová značka Magnum postarala o zcela nevšední zážitek. Nová řada Magnum Ruby přitahuje pozornost také svým rubínově zbarveným obalem se zlatými detaily.

V čem spočívá tajemství růžové čokolády? V unikátním výrobním procesu, během kterého se z kakaových bobů odrůdy Ruby uvolňuje přirozená chuť bobulovin a zároveň vyniká jedinečný barevný tón. Otcem nového druhu čokolády je společnost Barry Callebaut, přední světový výrobce prémiových čokolád s více než 175 lety zkušeností. Právě jeho dlouholetá expertíza a přes 10 let vývoje daly vzniknout produktu, který představuje největší novinku ve světě čokolády od objevení bílé varianty před 80 lety. Rubínová pochoutka se po svém uvedení v roce 2017 hrdě postavila do jedné řady k čokoládě hořké, mléčné a bílé.

Díky jedinečné chuti a ohromujícímu vzhledu se čtvrtému typu čokolády brzy dostalo velkého aplausu ze strany šéfkuchařů a cukrářů. Její sláva se postupně rozšířila v Tichomoří, Evropě, Jižní Americe a na Středním východě. Řemeslné i spotřební značky začaly Ruby používat při výrobě cukrovinek, zákusků i sušenek. Nyní si mohou chuť polevy z Ruby kakaových bobů vychutnat i milovníci zmrzliny v podobě exkluzivní Magnum Ruby. A jaká je? Není hořká, mléčná ani sladká – je zkrátka jedinečná.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena Magnum Ruby na českém trhu: 36,50 Kč *

Zdroj a foto: Magnum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *