Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaTechnologie

Často zapomínáte? Vsaďte na peněženku s chytrým lokátorem!

Patříte mezi ty „šťastlivce“, kteří svou peněženku někde zapomenou i několikrát během jednoho dne? Pak vás jistě potěší novinka v podobě chytré minimalistické kožené peněženky s bluetooth lokátorem ryze české značky FIXED, kterou lze jednoduše propojit s chytrým telefonem. Díky této unikátní vychytávce už svoji peněženku nikdy nebudete hledat. A to ani v kapse či na lednici. Objednat ji lze na crowdfundingovém serveru Hithit.cz.

Pod značkou FIXED zákazníci již delší dobu naleznou široké spektrum produktů z kategorie mobilního příslušenství. V dnešní době už to nejsou pouze ochranná skla nebo kabely k nabíječkám. FIXED se za dobu svého působení posunul mnohem dále ve vlastním vývoji a jedním z hlavních vývojových pilířů je chytrý lokátor FIXED Smile, na který v dalším vývoji navázaly samotné minimalistické „chytré peněženky“.

Název „chytré peněženky“ vznikl spojením s lokátorem FIXED Smile Motion, který má nyní v každé peněžence své místo a díky němu je možné v aplikaci telefonu sledovat její polohu. Lokátor na peněžence je k telefonu připojený přes bluetooth. Ve chvíli, kdy se telefon vzdálí od peněženky, aplikace ihned upozorní na tuto skutečnost. Pokud si někdo tohoto upozornění nevšimne, najde si později v aplikaci jednoduše místo, kde peněženka zůstala.

Další výhodou je i minimalistické provedení peněženek. „Věříme, že v dnešní době již není potřeba velkých a nepohodlných peněženek. Téměř všude se platí bezhotovostně, proto stačí mít u sebe pouze záložní hotovost a pár karet. Účtenky nebo nepotřebné platební karty mohou být snadno nahrané v mobilním telefonu nebo chytrých hodinkách. Proto jsme vyrobili rodinu minimalistických peněženek, které jsou rozměrově velice přívětivé, ale promyšlené do nejmenšího detailu. Vejde se do nich totiž vše potřebné,“ vysvětluje Martin Mařík.

Peněženky jsou vyrobeny s důrazem na preciznost a všechny se vyrábí ručně. Na první pohled jsou všechny stejné, a přesto je každá trošku jiná. „Všechny jsou vyráběny z té nejkvalitnější hovězí kůže, kterou jsme dokázali v Itálii sehnat a jsme na ni patřičně hrdí. Voní, je to nádherný materiál, který se odvděčí na jedné straně tuhostí, na straně druhé jemností a houževnatostí. Je to přírodní materiál, který časem získává nezaměnitelně krásnou patinu. Bude to tak vždy jen a jen vaše osobitá peněženka,“ popisuje proces výroby Martin Mařík.

K tomu, aby se peněženky začaly vyrábět ve velkém v tuto chvíli české firmě FIXED schází potřebné finance. Ty do konce týdne shání skrz crowdfundingovou sbírku na Hithitu. „Z vybraných peněz zafinancujeme rozjezd výroby v šicí dílně v Prostějově, nákup výsekových raznic, materiálu a dalších nástrojů potřebných pro výrobu. Velice důležitá je tato podpora také pro naše šičky a nás všechny v české značce FIXED, která dává práci více než stovce lidí,“ uzavírá Martin Mařík.

Foto: FIXED

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *