Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Poctivá pomoc hospodám a restauracím

Tradiční čepovaná limonáda je s českými hospodami neodmyslitelně spojena. V době koronaviru se mnohé z nich potýkají s existenčními problémy a i přes to, že již mohou své provozovny otevřít, stále nemají vyhráno. V boji za udržení hospod a restaurací pomohla i Poctivá limonáda od Poděbradky. Společně s iniciativou Zachraň hospodu! umožnila lidem podpořit svůj oblíbený podnik a pomoci mu přežít. Celkem se do projektu zapojilo 2 517 hospod, které lidé podpořili 10 miliony korun.

„Tradiční točená malinovka a české hospody zkrátka patří k sobě. Proto jsme se i my připojili k iniciativě Zachraň hospodu! Věříme, že tuto náročnou dobu společně zvládneme a zvládnou ji i naše oblíbené hospůdky, kde si budeme moci dát třeba na naši novou Poctivou Chmelovou s chutí grepu a citronu,“ říká manažerka značky Miroslava Moravcová.

Děkujeme! Podpořili jste 1656 podniků.

Tyhle cifry mluví samy za sebe?. Za téměř 10 milionů Kč jste podpořili 1656 podniků! Pokud čísla nejsou váš šálek piva, řekneme to jinak: Jste ti nejlepší štamgasti!? Díky vám mohla dnes znovu otevřít pěkná řádka podniků, kterým málem došla šťáva – i pivo. S vaší pomocí to ale přežily ve zdraví. Děkujeme vám. A na zdraví! ?

Zveřejnil(a) Zachraň hospodu dne Pondělí 25. května 2020

Některé podniky ve snaze přežít otevřely již v průběhu března a dubna výdejní okénka, jiné v polovině května zpřístupnily alespoň zahrádky, a ty zbylé své dveře zákazníkům poprvé otevírají právě nyní. I přes to ale mnoho podniků prochází krizí, ze které se budou vzpamatovávat ještě dlouho. A iniciativa Zachraň hospodu! nabídla pomocnou ruku, která jim pomáhala vše přestát. Na území celé republiky bylo zaregistrováno 2 517 restaurací, kterým téměř 10 tisíc zákazníků přispělo formou voucherů 10 milionů korun.

Zachraň svou hospodu

Psala se v nich historie každého z nás. Neoddělitelně patří k naším zážitkům, vzpomínkám a historkám – naše oblíbené hospůdky, kavárny a bary. Ty se teď samy mohou stát historií, pokud jim nepomůžeme.Vzpomeň si na momenty z té tvé. Najdi ji na www.zachranhospodu.cz a podpoř její provoz, aby vaše společná minulost měla i budoucnost.#zachranhospodu

Zveřejnil(a) Zachraň hospodu dne Čtvrtek 9. dubna 2020

Iniciativa Zachraň hospodu! vznikla na podporu podniků, jako jsou hospody, restaurace či kavárny. Cílem projektu bylo vybrat dostatek financí, aby registrované podniky mohly pokrýt alespoň základní náklady a nedostaly se do existenčních problémů.

Svou oblíbenou hospodu mohl podpořit úplně každý zakoupením voucheru na webu www.zachranhospodu.cz. Zakoupené vouchery je možné v otevřených podnicích uplatnit již nyní.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *